previous arrow
next arrow
Slider

Viesu nams "Paradīzes"

Aicinām izbaudīt lauku paradīzi! Nakšņošana lauku mājā līdz pat 35 personām (ar papildvietām). Pirts, svinību telpa, atpūta dabā – peldvieta dīķos, makšķerēšana, sporta un atpūtas laukumi. Saimnieki piedāvā nobaudīt žāvētas zivis vai zivju zupu no Jūs pašu iegūtā loma. "Paradīzēs" varat rīkot arī svētku svinēšanu brīvā dabā un kā arī nakšņot teltīs.

"Paradīzes" ir lieliska vieta kāzu svinībām lauku stilā. Šeit ir plašākais aktīvās atpūtas piedāvājums  Ziemeļlatgalē visai ģimenei - kvadracikli, ūdens balonu pilsētiņa, zorby bumbas, katamarāni, SUP dēļi, sporta laukumi. 

 

Kopš 2019. gada vasaras sākuma nakšņotājiem tiek piedāvātas gultasvietas un telpas pasākumiem otrā "Paradīžu" ēkā, kas atrodas Bērzkalnes pagasta centrā (Balvu iela 1). Te pieejama arī svinību zāle līdz 150 personām, kā arī pirts un atpūtas telpa kompānijām līdz 30 personām (katrai zālei atsevišķa ieeja). Gultasvietas  24 personām (8 dažādas ietilpības istabas; 15 papildvietas uz matračiem). Pēc iepriekšēja pieteikuma "Paradīžu" saimniece pagatavos arī garšīgas brokastis nakšņotājiem.

Viesu namā "Paradīzes" Bērzkalnes pagastā kopumā pa abām ēkām (Brūklājos un Balvu ielā 1, Bērzkalnē) iespējama nakšņošana līdz pat 80 personām.

Vairāk informācijas par piedāvājumu Facebook.com lapā
Viesošanos "Paradīzēs"  iepriekš piesakiet!

Tālrunis: 29423688, 22009975
Adrese: "Paradīzes" , Brūklāji, Bērzkalnes pagasts

GPS: 57.0804248, 27.3830531

  paradizes 21viesu maja paradizes 6

 

 

paradizes 5

 

 

 

 


viesu maja paradizes 5

 

 

 

 

 

paradizes 1

 

 

 

 

 

 

Naktsmītne Bērzkalnē (Balvu iela 1):
lauku viesnica paradīzeslauku viesnica paradīzes1