previous arrow
next arrow
Slider

Izbrauc ar emku caur Tilžu!
Retro motociklu kolekcija.

Izbraucieni ar retro motocikliem tuvākā un tālākā apkārtnē. Nodrošinām moto eskortu kāzās, dzimšanas dienās, pilsētas svētkos vai jebkurā citā Jūs interesējošā pasākumā gan Latvijā, gan ārpus tās.
Labprāt iesaistamies dažādu ēverģēlību izstrādāšanā - kāzu vārtu organizēšanā, vecmeitu un vecpuišu ballīšu atbalstā, teatrālu iestudējumu realizēšanā. Gaisotnes nodrošināšanai - moto atribūtika retro stilā.

Tilžas pagastā Kultūras nama telpās darbojas kultūrizpētes centrs-muzejs, kur var iepazīties ar ievērojamākajām Tilžas pagasta personībām, vēsturiskajiem notikumiem, amatniekiem.

Šeit organizē arī ekskursijas uz Tilžas un tuvākās apkārtnes nozīmīgākajām apskates vietām un interesantām  saimniecībām.

Darba laiks: darbdienās 9-17, pārējā laikā - pēc pieteikuma.

Tālrunis: 26545870

Adrese: Brīvības iela 5, Tilža, Balvu novads
GPS: 56.8993241, 27.3701628

Balvu Novada muzejs atrodas Balvu muižas apbūves teritorijā - rekonstruētajā muižas klētī, kur vēstures elpa mijas ar jaunām vēsmām - līdzās pastāv muižas ļaužu būvētās pagraba velves un izstāžu zāles ar jumta logiem; senatnīgas klēts durvis, kas darinātas no 200 gadus veca koka un vietējo meistaru gatavotas mēbeles; izstādes, kas stāsta par novada senatni, un jauno mākslinieku skatījums uz dzīvi.

Kopš 2014. gada 30. septembra Balvu novada muzejā apmeklētājiem ir iespēja iepazīties ar Igaunijas – Latvijas – Krievijas Pārrobežu sadarbības programmas atbalstītā projekta ietvaros izveidoto Ziemeļlatgales nemateriālā kultūras mantojuma digitālo ekspozīciju.

Piecās muzeja ekspozīciju zālēs mūsdienīgos izteiksmes veidos un valodā tiek atspoguļota tradicionālā mūzika, folklora, paražas, psalmi, Maija dziedājumi, cilvēku prasmes un citas Ziemeļlatgales vērtības. Balvu Novada muzejā sasniegts ilgi lolots mērķis - izveidots mūsdienīgs muzejs, kurā izmantoti dažādi multimediji un inovatīvas tehnoloģijas, lai jaunā ekspozīcija būtu interesanta dažāda vecuma un interešu grupām.