previous arrow
next arrow
Slider

disku golfs balvi 30 01 2018 14Disku golfa laukuma Balvos atrodas Partizānu ielā 2A (zaļajā zonā, kas atrodas pretī DUS “Virši” un uz pilsētas centra pusi gandrīz līdz tiltam). 

 

 Pamatinformācija pa šo aktīvās apūtas spēki ir izvietota uz disku golfa laukuma kartes pie pirmā celiņa (uzreiz aiz tilta);

Inventārs ir pieejams bez maksas Balvu Sporta skolā (Alejas iela 2, Balvi), kur pie tā saņemšanas būs jānoslēdz standarta līgums jeb vienošanās, saskaņā, ar kuru nomnieks nes atbildību par saņemto mantu (līdzi jābūt personu apliecinošiem dokumentiem);

Inventāru (diskus un disku somas) var saņemt Balvu Sporta skolā katru dienu no plkst.9:00 līdz 14:00, un no 17:00 – 21:00, bet iepriekš sazinoties ar iestādi pa tālruni 26686019. Inventāru var saņemt arī sestdienās un svētdienās.

IMG 20180516 WA0002 2SUP dēļu noma Balvu ezerā. Iespējama arī SUP dēļu transportēšana uz citu vietu - ezeru, upi, dīķi, atbilsoši Jūsu vēlmēm. Tiek oganizētas SUP ekspedīcijas pa Blavu pilsētas trīs ezeriem, kā arī citviet tuvākajā apkārtnē. Pieejami 4 dēļi pieaugušajiem, kā arī viens dēlis bērniem (līdz 50 kg).

Iepriekšēja rezervēšana - 26351072.

Cena 5 EUR/stunda.

Plašākais aktīvās atpūtas piedāvājums visai ģimenei Ziemeļlatgalē!
Ūdens balonu pilsētiņa, ūdens bumbas, vizināšanās ar  katamarāniem vai SUP dēļiem pa kādu no 17 dīķiem, Zorby bumbu futbols, izbraucieni ar kvadracikliem, loka šaušana, kā arī laukumi basketbolam, futbolam, badmintonam, voljebolam.  "Paradīzes" ir lieliska vieta sporta spēļu rīkošanai! Skolēnu grupām - atlaides.
Iepriekšēja pieteikšanās!

Balvu peldbaseins piedāvā – lielo baseinu (25x10m, 4 celiņi), hidromasāžas baseinu bērniem, SPA hidromasāžas baseinu pieaugušajiem, peldēšanas apmācību, kaskādi, sāls istabu, trenažieru zāli, saunu, masāžu. Te atrodas kafejnīca „Zilā pērle”.

Vairāk informācijas par baseina piedāvājumu un darba laiku skatieties šeit.

Pēc vasaras pārtraukuma baseins atsāk darbu 11.08.2018.
Sezonas atklāšanas dienā peldbaseina apmeklējumam 10% atlaide.

Kopš 2009. gada vasaras sākuma Balvu pilsēta tās viesus un iedzīvotājus priecē ar iespēju baudīt pilsētas skaistumu vizinoties ar plostu "Vilnītis" pa Balvu ezeru. Meistara Ērika Kanaviņa pašdarinātais plosts spēj uzņemt uz sava klāja 15-20 pasažierus. Braucieni pa ezeru iespējami labvēlīgos laika apstākļos ar iepriekšēju pieteikšanos! Vairāk informācijas http://plosts-vilnitis.mozello.lv/

Iepriekšēja pieteikšanās, zvanot Ērikam Kanaviņam, pa tālruni 29376933.

Adrese: Piestātne Balvu parka tuvumā vai Dzirnavu ielā, Balvi