previous arrow
next arrow
Slider

Aicinām piedalīties Balvu novada dienā un svētku gājienā

17.augustā Balvu pilsētā NOVADA DIENA, kurā sagaidīsim viesus gan no visiem mūsu desmit pagastiem, gan tautas mākslas kolektīvus no sadraudzības pilsētām Krievijā, Baltkrievijā, Lietuvā, Polijā.
Pulksten 18.00 plānots radošs svētku gājiens, uz kuru, kā jau pēdējos četrus gadus, aicinām posties un piedalīties visu Balvu pilsētas iestāžu, uzņēmumu darbiniekus, iedzīvotāju grupas, interesentus. Tēma: „Draudzības pīnē mūsu domas un darbi savijas”.
Pieteikšanās Kultūras un atpūtas centrā vai pa tālruni 29658930 Ligita Kacēna, e-pastu adreses: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Gājiena maršruts: stāšanās laukumā pie Kultūras un atpūtas centra – Bērzpils iela – Teātra iela – Partizānu iela – Brīvības iela. Lūgums sagatavot 3-4 teikumus par savu piedāvājumu gājienā, kuru dzirdēsiet kā uzsaukumu gājiena laikā.
Protams, ka paredzētas vērtīgas un interesantas balvas!

Priecāsimies par Jūsu atsaucību!