previous arrow
next arrow
Slider

Lauku labumu tirdziņš Balvos 11. maijā

11. maijā no plkst. 9 līdz 14, visus laipni aicinām apmeklēt kārtējo Lauku labumu tirdziņu Balvos, kas notiks laukumā pie Balvu Kultūras un atpūtas centra (Brīvības iela 61)!
Tāpat kā iepriekš, arī šoreiz tirgotāju piedāvāto preču klāsts solās būt gana daudzveidīgs – adījumi un citi rokdarbi, koši lupatu deķi, sveces, ziepes, māla trauki, medus produkcija, dažādi sieri, maize un kūkas, kūpinājumi, dārzeņi, mājas alus,  dzīvi truši un vēl daudz dažādas gan ēdamas, gan saimniecība noderīgas lietas! Šajā tirdziņā īpaši gaidīti ir vietējie stādu un sezonas dārzeņu audzētāji!
Zemniekiem, amatniekiem, mājražotājiem un citiem tirgotājiem pieteikšanās dalībai tirdziņā obligāta - Ziemeļlatgales Biznesa centrā: rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot 28384328; Tūrisma informācijas centrā rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot 29272948.

 

Nākamie tirdziņi kā ierasts notiks katra mēneša otrajā sestdienā un tuvākais nākamais datums ir 8. jūnijs. 

Lauku labumu tirdziņus rīko Ziemeļlatgales Biznesa centrs sadarbībā ar Balvu novada Tūrisma informācijas centru, LATC Biznesa inkubatoru „Ideju viesnīca Balvi”, Balvu Kultūras un atpūtas centru. Tirdziņus atbalsta Balvu novada dome.