previous arrow
next arrow
Slider

Jawa motociklu salidojuma “Jawa Latgalē” dalībnieki 19. augustā viesosies Balvos

18.-20. augustā biedrība "Latvijas Jawa Klubs" organizē ikgadējo Jawa un ČZ motociklu salidojumu. Tradicionāli pasākums rotācijas kārtībā katru gadu tiek rīkots citā Latvijas reģionā. Šogad jau kārta pienākusi Latgalei. Biedrība "Latvijas Jawa Klubs" par pasākuma bāzes vietu izvēlējusies lauku tūrisma mītni "Rūķīši" (Rugāju pagasts, Rugāju novads).

19. augustā no plkst. 11.00 reģiona iedzīvotājiem būs iespēja vērot parādes braucienu no Rugājiem uz Balviem (maršruts Rugāji-Balvi-Bērzpils iela- Raiņa iela - Partizānu ielai-Brīvības iela-Baznīcas iela- KAC laukums). Parādes brauciens noslēgsies ar stundu garu motociklu izstādi (sākums ap plkst. 12) laukumā pie Balvu kultūras un atpūtas centra. Izstādes laikā skatītājiem būs iespēja piedalīties balsojumā un noteikt skaistāko Jawa vai ČZ motociklu. Pēc izstādes pasākuma dalībnieki nelielās grupās pametīs laukumu un dosies Lubāna ezera virzienā.

Katru gadu pasākums pulcina ap 130 Jawa un ČZ motociklus. Pasākums ir starptautisks un ik gadu dalībnieku pulku papildina aizvien lielāks ārzemju viesu skaits.

Biedrība "Latvijas Jawa Klubs" aicina pieteikties un piedalīties pasākumā visus kuriem ir Jawa vai ČZ motocikls, neatkarīgi no tā, esi vai neesi kluba biedrs.

Papildus informācija par pasākumu:
www.facebook.com/jawa.lv/
www.jawaklubs.lv, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., 26113009 

Foto - "Latvijas Java Klubs"  arhīvs