previous arrow
next arrow
Slider

Velo sezonas atklāšanas pasākumi Balvu novadā


Sākoties vasaras tūrisma sezonai, Balvu novada aktīvās atpūtas piekritējiem un velotūristiem tiek piedāvāti divi jauni marķēti velomaršruti. Velo maršruts Nr. 780 „ Vīksnas aplis” ar kopējo garumu 29 km riteņbraucējus vedīs cauri Vīksnas pagasta teritorijai, daļa maršruta - pa bijušo dzelzceļa līnijas Gulbene – Pitalova uzbērumu. Savukārt vietējais velomaršruts Nr. 781 „Briežuciema aplis” ar kopgarumu 22 km, riteņbraucējus vedīs cauri Briežuciema pagasta teritorijai, kur maršrutā ietverti gan kultūrvēsturiski un dabas objekti, gan apskates saimniecību apmeklējums.

Aicinām uz velomaršrutu atklāšanas pasākumiem – 4. maijā plkst. 11:00 Briežuciemā (pirms tam - 10:00 Latvijas simtgades ozolu stādīšana Briežuciema centrā) un 13. maijā plkst. 14:00 Vīksnā. Katrā no pasākumiem tiek plānoti atraktīvi velobraucieni pa daļu no maršruta gan ģimeņu komandām, gan individuālajiem braucējiem. Būs arī pārsteiguma balvas un zupas baudīšana svaigā gaisā.
Pasākumus rīko Vīksnas un Briežuciema pagastu pārvaldes sadarbībā ar Balvu Sporta centru un Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centru.

Aicinām piedalīties!

Velomaršrutu kartes šeit.