previous arrow
next arrow
Slider

Nakts pārgājiens Bērzpilī

Aicinām piektdienas, 30. septembra, vakaru pavadīt aktīvi, atpūšoties svaigā gaisā un piedaloties pārgājienā projekta “Loba doba Zīmeļlatgolā jeb atklāj dabas pētnieku sevī” ietvaros Bērzpils apkārtnē!
Te ir patiešām unikālas dabas teritorijas un dabas vērtības, kas atrodas Lubāna mitrāja dabas liegumā – Ičas upe ar senajām dzīvesvietām jeb apmetnēm, klāni - periodiski applūstošās pļavas, Bērzpils purvs. Pārgājiena sākums – pie tilta pār Iču, kas atrodas uz ceļa Bērzpils-Sola (GPS Lat: 56.8200572, Lon: 27.0490612, karte). Kopā veicamā maršruta garums – aptuveni 7 km, kura laikā pārgājiena dalībniekus sagaidīs pārsteigumi un dažādi uzdevumi. Noslēgums – Bērzpils pagasta centrā pie estrādes ar siltu tēju un ugunskuru.
Papildus informācija un pieteikšanās pārgājienam līdz 27.09. pa telefonu 26327162, 29272948. Dalībniekiem tiks organizēts transports no Balviem uz Bērzpili (plkst. 18:00 no laukuma pie Balvu kultūras un atpūtas centra) un atpakaļ uz Balviem pēc pasākuma.
Izvēlieties aktīvai atpūtai un laika apstākļiem atbilsošus apavus un apģērbu!

 

Projekts "Loba doba Zīmeļlatgolā jeb atklāj dabas pētnieku sevī!" veltīts Latvijas simtgadei un tiek īstenots ar Latvijas vides aizsardzības fonda un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas finansiālu atbalstu.