previous arrow
next arrow
Slider

Lielais amatnieku un mājražotāju tirgus Ziemeļlatgales uzņēmēju dienu ietvaros Balvos

9.jūlijā Balvos, Balvu pilsētas parkā notiks tradicionālais lauku labumu tirdziņš – šomēnes tas tiek rīkots Ziemeļlatgales uzņēmēju dienu ietvaros un jau tradicionāli tajā būs iespēja iegādāties gan lauku labumus, gan amatnieku izstrādājumus. Savukārt uzņēmumi no Balviem, Viļakas, Rugāju, Baltinavas novadiem un citām Latvijas vietām aicināti prezentēt savos uzņēmumos sniegtos pakalpojumus un ražotās preces.
Tirgus ietvaros parkā būs arī plaša kultūras programma – uzstāsies Baltinavas sieviešu vokālais ansamblis, Baltinavas deju kolektīvs “Kust i kust”, ar latgaliešu dziesmām un dančiem iepazīstinās Upītes jauniešu folkloras kopa un īpašās meistardarbnīcās ikvienam būs iespēja iemācīties kādu seno rotaļu vai deju kopā ar Upītes jauniešiem.

Aicinām ikvienu apmeklēt Ziemeļlatgales uzņēmēju dienu amatnieku un mājražotāju tirgu, iepazīties ar uzņēmumiem, omulīgā atmosfērā pavadīt sestdienas rītu un iegādāties dažādus lauku labumus un amatniecības izstrādājumus no zemniekiem, mājražotājiem un amatu meistariem! Lielus un mazus tirgus apmeklētājus priecēs dažādas izklaides un atrakcijas, degustācijas un priekšnesumi.

Tirgū piedalīties aicinām zemniekus, amatniekus, mājražotājus un citus uzņēmējus ar Latvijā ražotu preci! Tirgotājiem pieteikšanās obligāta (līdz 6. jūlijam) Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrā: rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot 26461435, 29272948.

Amatu meistardarbnīcas tiek rīkotas projekta “Ziemeļlatgales amatu meistaru parāde” ietvaros, kas tiek finansēts no Valsts kultūrkapitāla fonda a/s “Latvijas valsts meži” finansētās mērķprogrammas “Latvijas valsts mežu atbalstītā Latgales kultūras programma 2016”.
Projekta mērķis - ar amatnieku meistardarbnīcām lauku labumu tirdziņos apmeklētājiem radīt interesi un nodot senās amatu prasmes tālāk sabiedrībai, akcentējot to kultūrvēsturisko nozīmi Ziemeļlatgales nacionālās identitātes saglabāšanā un tūristu piesaistē.