previous arrow
next arrow
Slider

"Rugāji 4x4" bezceļa sacensības

Jau trīspadsmito reizi sporta klubs „ Rugāji” organizē starptautiskas bezceļa sacensības Rugāju novada Medņu trasē no 25.-26.jūnijam.

25.jūnija vakarā plkst. 22:00 zaļumballe ar grupu „Galaktika” un „R.M.P.”

Ieeja EUR 5,00 ( iekļauts apmeklējums divas sacensību dienas un ieeja uz zaļumballi)

„CanAm TROPHY LATVIA ” 2016 3.posma kausa izcīņai jau ir pieteikušies 69 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. CanAm Trophy Latvia ir apļveida sacensību seriāls pilnpiedziņas kvadracikliem un 4x4 automašīnām, kuras ir sagatavotas grūtību pārvarēšanai. Trase sastāv no pārveidotiem, pilnībā slēgtiem divu veidu Trofi reidu apļiem. Būs arī smagākas vietas, skatītājiem un braucējiem par prieku. Šajās vietās, ja nav vinčas, nāksies pielietot laipas, lāpstas, ekipāžas muskuļu spēku un izdomu.

Medņu trases pateicīgais reljefs arī skatītājiem ļauj sajust dubļu valdzinājumu un vērot sacensību dalībnieku meistarību, pārvarot šķēršļus. Skatītāju ērtībām trase ir sagatavota tā, lai gar to būtu droši pārvietoties un klātienē vērot tehnikas un dalībnieku prāta cīņas ar dažādiem dabīgiem un mākslīgi radītiem šķēršļiem. Sacensību dalībniekiem vairākkārt jāšķērso purvainas vietas un tieši ap tām pulcējas arī skatītāji. Sacensību vērošanu ir iecienījušas arī ģimenes ar bērniem un jaunieši. Skatītājiem ir paredzētas arī telšu vietas, ja ir vēlēšanās sacensības vērot abas dienas. Abas sacensību dienas darbosies arī kafejnīca.

Īpašs balvu fonds ir paredzēts Dubļu skrējiena dalībniekiem 25.jūnija vakarā plkst.19:00. Dubļu skrējiens notiek jau ceturto reizi un parasti pulcē ap 100 skrējēju. Aicinām piedalīties un izmēģināt savus spēkus. Dalības maksa skrējienam EUR 3,00.

Vairāk informācijas http://www.canamtrophy.lv/styled-4/ vai pie sacensību organizatoriem Jāņa Auziņa, tālrunis 29149202 un Mārtiņa Lilienfelda, tālrunis 26413903.