previous arrow
next arrow
Slider

"Lauku diena ceļotājiem" 17. oktobrī

Zemnieku saeima un Lauku ceļotājs aicina Jūs piedalīties akcijā “Lauku diena ceļotājiem”, kas notiks 2015. gada 17. oktobrī.
"Lauku dienas" ir Latvijas zemnieku, ražotāju un lauku tūrisma uzņēmēju sadarbības projekts, kas apvieno saimniecības vienotā akcijā ar mērķi popularizēt lauku dzīvi, lauku profesijas un laukos ražotus produktus Latvijas iedzīvotājiem.
Balvu novadā šīs akcijas ietvaros ikvienu gaidīs SIA "North latgallian firewood" un biedrība "Rūsa vējā" Tilžā, bet Rugājos - z/s "Baķi". Ikviens ir aicināts klātienē iepazīties ar lauku uzņēmējiem, izpētīt produktu ceļu līdz jūsu galdam, baudīt dažādas degustācijas, pabarot laukos dzīvojošus dzīvniekus, safotografēties pie kombaina stūres un iegūt dažādas jaunas prasmes.
Akcija dod iespēju ielūkoties lauku aizkulisēs un iekļūt vietās, ko ikdienā neatver apmeklētājiem: kūtīs, staļļos, noliktavās, vīna pagrabos, apsēsties kombainam pie stūres, izslaukt govi, paspiest roku zemniekam vai ražotājam, aizkorķēt savu vīna pudeli, utt.
Lai uzzinātu, ko katra no saimniecībām piedāvā akcijas dienās, darba laikus, un noteikumus, dodieties uz šīs akcijas mājaslapu http://agro.zemniekusaeima.lv/ , sadaļā  "dalībnieki" meklējiet  informāciju pie konkrētās saimniecības profila.