previous arrow
next arrow
Slider

Mārketinga akcija "Lauku dienas"

"Lauku ceļotājs" aicina lauku saimniecības piedalīties kopējā mārketinga akcijā - LAUKU DIENAS, kas notiks 2015. gada 17. oktobrī.
"Lauku dienas" ir vienas dienas akcija, kad Latvijas ražojošās saimniecības ver savas durvis, lai popularizētu savus audzētos, ražotos produktus Latvijas iedzīvotājiem. Tā ir iespēja klātienē tikties ar savu pircēju, iegūt atsauksmes par savu ražotāju un jaunas idejas produktu attīstībai.
"Lauku dienas" ir Latvijas zemnieku un ražotāju sadarbības projekts, kas apvieno  saimniecības vienotā akcijā ar mērķi popularizēt lauku dzīvi, lauku profesijas un laukos ražotus produktus Latvijas iedzīvotājiem.
Piesakoties akcijā, saimniecība apņemas vienu dienu (17. oktobrī) vismaz no plkst. 10.00 līdz 18.00 uzņemt, pēc iepriekšējas pieteikšanās, visus interesentus un pastāstīt un parādīt kā top produkcija, kā arī iespēju robežās piedāvāt produkciju iegādei uz vietas.
 
Arī naktsmītnes un citas saimniecības ir aicinātas piedalīties akcijā, piedāvājot atlaides vai citas priekšrocības šīs dienas apmeklētājiem.
 
Lai pievienotos akcijai ar savu saimniecību, aicinām līdz š.g. 25. septembrim pieteikties uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai pa tālruni: 67617600.