previous arrow
next arrow
Slider

Lauku labumu tirdziņš 12. septembrī12. septembrī Balvos, laukumā pie Balvu Kultūras un atpūtas centra notiks ikmēneša tradicionālais lauku labumu tirdziņš. Aicinām apmeklēt tirdziņu, lai iegādātos dažādus lauku labumus, amatniecības izstrādājumus, sezonas ogas un dārzeņus no vietējiem zemniekiem, mājražotājiem un amatu meistariem! Kultūras programmu šoreiz piedāvās Balvu novada Tilžas pagasta kultūras kolektīvi, savukārt biedrība “Rūsa vējā” aicinās doties izbraucienā pa Balvu pilsētu ar retro motocikliem, bet zirgu sētas "Volāni" saimniece mazākos apmeklētājus izvizinās ponija mugurā.

Piedalīties aicinām vietējos zemniekus, amatniekus un mājražotājus! Īpaši gaidīti vietējie sezonas dārzeņu, augļu un ogu audzētāji! Tirgotājiem lūgums pieteikties savlaicīgi (līdz 10. septembrim) Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrā: rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot 26461435, 29272948.

Lauku labumu tirdziņus rīko Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrs sadarbībā ar Balvu Kultūras un atpūtas centru. Tirdziņus atbalsta Balvu novada dome.