previous arrow
next arrow
Slider

Lauku labumu tirdziņš 8. augustā

Aicinām apmeklēt tradicionālo lauku labumu tirdziņu 8. augustā laukumā pie Balvu Kultūras un atpūtas centra Brīvības ielā 61, Balvos, lai iegādātos dažādus lauku labumus, amatniecības izstrādājumus, stādus, sezonas ogas un dārzeņus no vietējiem zemniekiem, mājražotājiem un amatu meistariem! Par kultūras programmu un omulīgu gaisotni šoreiz gādās Balvu novada Briežuciema pagasta kultūras kolektīvi.

Piedalīties aicinām vietējos zemniekus, amatniekus un mājražotājus! Īpaši gaidīti vietējie sezonas dārzeņu, augļu un ogu audzētāji! Tirgotājiem lūgums pieteikties savlaicīgi (līdz 6. augustam) - Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrā: rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot 26461435, 29272948.
Lauku labumu tirdziņus rīko Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrs sadarbībā ar Balvu Kultūras un atpūtas centru. Tirdziņus atbalsta Balvu novada dome.