previous arrow
next arrow
Slider

Ziemeļlatgales uzņēmēju diena

3. jūlijā Balvos tiek aicināti Balvu, Viļakas, Rugāju un Baltinavas novadu uzņēmēji, zemnieki, amatnieki un mājražotāji, lai piedalītos pirmajā Ziemeļlatgales uzņēmēju dienā, ko rīko Balvu novada pašvaldības aģentūra “Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrs” sadarbībā ar kaimiņu novadu pašvaldībām.
Dienas gaitā plānota gan vietējo uzņēmēju dižošanās – prezentācijas un tirgošanās Balvu pilsētas parkā un lauksaimniecības tehnikas izstāde, gan arī seminārs (programma) ar Ekonomikas ministrijas, Lauku atbalsta dienesta, Latgales uzņēmēdabības centra,  ALTUM un Citadeles bankas speciālistu piedalīšanos. Pirmo reizi plānota arī Atvērto durvju diena Balvu pilsētas uzņēmumos.
Dienas noslēgumā ikviens tiek aicināts uz Normunda Rutuļa koncertu, kā arī uz balli ar grupas “Musiqq” un vietējo mūziķu piedalīšanos. Ieeja pasākumā bez maksas.

Aicinām iepazīties ar Ziemeļlatgales uzņēmumiem, gūt jaunu un noderīgu informāciju, kā arī pavadīt dienu patīkamā gaisotnē Balvos!
Uz tikšanos!

Papildus informācija – 29437260, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., www.zlbc.lv