previous arrow
next arrow
Slider

Bibliotēka aicina uz nakts pasākumiem

No 20.aprīļa līdz 25.aprīlim visā Latvijā norisināsies Bibliotēku nedēļas pasākumi. Bibliotēku nedēļa šogad tiks veltīta pārmaiņām, visam jaunajam, kā arī novatoriskajiem aspektiem sen zināmās nozares tradīcijās. Bibliotēku nedēļas vadmotīvs – Pastāvēs, kas pārmainīsies.
Balvu Centrālā bibliotēka aicina 24.aprīlī no plkst.19.00-22.00 piedalīties Bibliotēkas nakts “Reiz gribu visu skaidri-gaiši zināt” aktivitātēs. Pasākuma laikā dzīvosim un darbosimies saskaņā ar Aspazijas un Raiņa dzejas rindām – “Puķu lodziņā”, “Manu lellīti sauc Lolīti”, “Klusajā grāmatā”, “Spēlēju, dancoju”, “Saulainajā stūrītī” u.c.
Ierastās bibliotēkas telpas pārvētīsies radošajās darbnīcās, filmu istabās un erudīcijas kambaros. Būs sagatavotas krustvārdu mīklas un konkursi lieliem un maziem. Notiks leļļu parāde un pasaku lasīšana lellēm. Ikviens varēs darināt kreppapīra puķes, uzšūt savu lupatu lellīti, uzzīmēt un izgatavot grāmatzīmi. Būs iespēja uzzināt grāmatas ceļu no grāmatnīcas līdz bibliotēkas plauktam.
Vai atceries, kad pēdējo reizi esi rakstījis vēstuli ar roku uz skaista vēstuļu papīra? Pasākuma laikā ikvienam būs iespēja uzrakstīt vēstuli un nosūtīt sev tuvam cilvēkam. Bibliotēkas priekšā būs brīvā skatuve muzicēšanai un dzejas runāšanai. Uz ielas varēs piedalīties sportiskās aktivitātēs un zīmēt uz asfalta dzejoļus.
Plkst.20:00 bibliotēkā viesosies žurnāla “Ievas māja” žurnāliste, novadniece Lolita Lūse.

Aicinām ikvienu šai vakarā ieskatīties bibliotēkā un rast jaunus iespaidus!