previous arrow
next arrow
Slider

Satiec savu meistaru!

No 2015. gada 27. līdz 29. martam visā Latvijā norisināsies pasākums „Satiec savu meistaru! 2015”. Šajā pavasarī mācekļus pie sevis aicinās rekordliels tautas lietišķās mākslas meistaru, stāstnieku, teicēju un muzikantu skaits – pasākums norisināsies vairāk nekā 170 vietās.

„Satiec savu meistaru! 2015” ietvaros ikviens aicināts piedalīties meistardarbnīcās, individuālās nodarbībās, atvērtās darbnīcās, paraugdemonstrējumos, lekcijās, koncertos vai dančos un kopīgā muzicēšanā. Pasākumā varēs iepazīt un apgūt dažādas prasmes, kas saistītas ar tradicionālo amatniecību, muzicēšanu, dziedāšanu, mutvārdiem un zināšanas, kas saistītas ar dabu un visumu, rituāliem un svētkiem. Satikt savu meistaru varēs Latvijas pilsētu un novadu bibliotēkās, muzejos, kultūras centros, izglītības iestādēs un meistaru dzīvesvietās.
Arī Balvu novadā jau piekto reizi amatu meistari piedāvā savas darbnīcas
27.martā no plkst. 10:00-15:00 Vectilžas pagasta sporta un atpūtas centrā meistare IRĒNA ZELČA vadīs meistardarbnīcu „No pavediena līdz gatavam apģērbam”- maksimālais dalībnieku skaits – 30. Informācija: Maruta Arule, tālr.: 29373830; e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
27.martā no plkst. 13:00-16:00 Bērzpils pagasta Saieta namā, Dārza iela 25a meistare IRĒNA KINDZULE vadīs „Grīdas celiņu aušanas” darbnīcu. Maksimālais dalībnieku skaits – 5. Informācija: Anna Kriviša, tālr.: 27872031; e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
27.martā no plkst. 10:00-15:00 Tilžā, Brīvības ielā 16 b, meistare ASTRĪDA KRAINĀ un Sabiedriskā labuma organizācija TILŽAS RŪĶĪŠI vadīs meistardarbnīcu aušanas, adīšanas, tamborēšanas prasmju apgūšanā un apkopos materiālu par Ziemeļlatgales tautu tērpa villainēm. Informācija: Astrīda Krainā, tālr.: 26375017; e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
27.martā no plkst. 14:30-17:00 Briežuciema tautas namā meistare LĪNA PUNDURE vadīs „Rotaļlietu gatavošanas” meistardarbnīcu. Maksimālais dalībnieku skaits – 10. Informācija: Līna Pundure, tālr.: 29468555; e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
28.martā no plkst. 11:00-15:00 Vectilžas pagasta sporta un atpūtas centrā SOLVETA LOGINA un Vectilžas pagasta folkloras kopa „SAIME” vadīs Ziemeļlatgales tradicionālās dziedāšanas darbnīcu (tolku bolsi, gadskārtu ieražu un sadzīves dziesmas). Maksimālais dalībnieku skaits – 50. Informācija: Maruta Arule, tālr.: 29373830; e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Atrodiet savu meistaru un piesakieties!