previous arrow
next arrow
Slider

Balvos notiks Latvijas čempionāta zemledus makšķerēšanā 1.kārta

Divu dienu garumā 17.-18. janvārī Balvu ezerā notiks Latvijas čempionāta zemledus makšķerēšanā 1.kārta, kas pulcēs zemledus makšķerēšanas cienītājus no visas Latvijas. Šī čempionāta organizators ir Latvijas Makšķerēšanas sporta federācija, kura sadarbībā ar Balvu Sporta centru un SIA “Liarps” organizē Balvu posmu. Jāatzīmē, ka Balvos šī čempionāta pirmais posms notiks jau trešo gadu.
17.janvārī pie Balvu ezera no plkst.8.30.-9.00 notiks Latvijas čempionāta zemledus makšķerēšanā dalībnieku pulcēšanās, reģistrācija un izloze. Plkst. 9.00 tiks atklātas sacensības un plkst. 9.10. dots starts sacensībās, kuras noslēgsies plkst.13.00.
Otrajā čempionāta dienā, 18.janvārī, no plkst. 8.30-9.00 notiks izloze un starts tiks dots plkst. 10.00, kurš noslēgsies tāpat kā pirmajā dienā plkst.13.00. Rezultātu paziņošana un sacensību uzvarētāju apbalvošana no plkst.15.00 -15.30.
Šo sacensību mērķis ir popularizēt makšķerēšanas sportu kā veselīgu un aktīvu sporta veidu, noteikt šīs sezonas Latvijas labākos sportistus zemledus makšķerēšanā un veikt kandidātu atlasi Latvijas izlasei līdzdalībai 2015. gada pasaules čempionātā.

Šīs ir komandu sacensības, piedalās komandas, kuru sastāvā startē 5 sportisti, kuri laicīgi ir piereģistrējuši savu komandu sacensībām un iemaksājuši dalības maksu.

Čempionāts notiek 3 posmos. Katrā no posmiem ir divas sacensību kārtas. Vienā dienā ir viena kārta un otrā dienā - otra kārta, kurā makšķerēšanas ilgums ir trīs stundas. Katra kārta notiek jaunos sektoros. Šī čempionāta 2. posms plānots, ka notiks 21. un 22. februārī (atkarībā no ledus stāvokļa Kuldīgas vai Limbažu novada ezeros) un 3. posms. 7. un 8.martā atkarībā no ledus stāvokļa (Limbažu vai Ādažu novada ezeros).