previous arrow
next arrow
Slider

Lauku ceļotājs aicina uz diskusiju par Latviešu virtuvi

Šī gada 27. novembrī „Lauku ceļotājs” aicina uz diskusiju par Latviešu virtuvi kulinārā tūrisma piedāvājumā. Diskusija notiks 10:00-14:00, Zemkopības ministrijas lielajā zālē (2. stāvā).

Diskusijas ievadā iepazīstināsim ar mūsu paveikto – izveidota datu bāze ar latviskās virtuves krodziņiem, paši krodzinieki apvienoti sadarbībai, kopīgi nosakot kritērijus dalībai, izdota Kulinārā karte ar 178 ēdināšanas vietām un brošūra „Latviešu virtuve - tradicionāli un mūsdienīgi latviešu ēdieni un dzērieni”, popularizējot 30 latviešu virtuves ēdienus, pēc krodziņu saimnieku iniciatīvas izveidots logo „Latviešu virtuve”. Pēc tam runāsim par problēmām un kopīgi meklēsim risinājumus. Būs klāt gan Rīgas šefpavāri, gan lauku saimnieki un ražotāji, gan valsts iestāžu speciālisti.
Aicinām uz diskusiju visus, kam interesē Latviešu virtuve – kas garšo mums, pašiem latviešiem, un kas - mūsu viesiem. Vai esam gana lepni un liekam galdā Latvijā ražoto un izaudzēto? Vai zinām pastāstīt par Latviešu virtuvi, kas ir mūsu ēdieni un kāpēc? Aicinām piedalīties: uzņēmējus, organizācijas, politikas veidotājus un izpildītājus, medijus un citus ieinteresētos. Diskutēto iestrādāsim priekšlikumu dokumentā atbildīgajām institūcijām – lauksaimniecības, kultūras un tūrisma nozarēs.

Pieteikties līdz 2014.gada 20. novembrim uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., vai tālr. 67617600

Programma