previous arrow
next arrow
Slider

Balvu novada vasaras tūrisma jaunumi

Šovasar ir iespēja aktīvi atpūsties un baudīt dabu divās jaunās atpūtas vietās Balvu novadā – brīvdienu mājā “Līcītis” pie Ičas Bērpzils pagastā un atpūtas namiņā “Dvīņumājas” pie Pērkonu ezera Bērzkalnes pagastā. Savukārt Balvu ezerā ir iespēja iznomāt katamarānus.

Ziemeļlatgales tradīciju iepazīšana un vietējo lauku labumu nogaršošana - jaunajos tematiskajos ciemos Bērzpilī un Briežuciemā.
Briežuciema seno amatu meistaru ciemā tiek piedāvāta viesošanās gan pie alus darītāja un maizes cepējas, gan audēju darbnīcā un lauku sētā, kur nodegustēt saimnieces sieto sietu. Savukārt Ičas apmetnes ciemā Bērzpils pagastā ikviens uzzinās par seno dzīvesvietu Ičas upes krastos, kas bijusi apdzīvota neolītā (4500 - 1500 pr.Kr.) un bronzas laikmetā (1500 - 500 pr.Kr.). Ičas apmetnes ciema iedzīvotāji piedāvā ceļojumu caur šodienu uz pagātni ar dažādu seno arodu iepazīšanu un atpūtu dabā.

Tāpat šovasar turpinās senās Atzeles zemes apceļošanas akcija, par kuru vairāk informācijas skatiet akcijas mājaslapā http://atzele.wordpress.com. Aicinām ikvienu vasaras brīvdienās iesaistīties akcijā!

Par tūrisma jaunumiem Balvu novadā un Ziemeļlatgalē sekojiet līdz arī sociālajos tīklos – Twitter @visitBalvi, Facebook.com/BalvuNovadaTic un Facebook.com/Pierobeza.lv