previous arrow
next arrow
Slider

Tirgus ciems Kārsavas novadā aicina uz Pirmās ražas svētkiem

Malnavas Tirgus ciems, 27. jūlijā plkst. 11.00, ielūdz jūs uz Pirmās ražas svētkiem, kur tiks godinātas senās tradīcijas un celtas galdā jaunās ražas lauku veltes. Tirgus ciema apmeklētājiem tiks piedāvāts nesteidzīgi baudīt un iegādāties lauku labumus no tuvākām un tālākām Latgales vietām. Savukārt tiem viesiem, kas savlaicīgi pieteiksies pie saimnieces Ainas, būs ekskluzīva iespēja ieturēt vēlās brokastis no vietējo ražotāju produktiem.
Annas diena jau izsenis tiek godināta par pirmās ražas sagaidīšanas dienu, kad laucinieki drīkst likt galdā jaunos kartupeļus, cept jauno rudzu maizi un kaut pirmo aunu. 26. jūlijs tiek saukts arī par saimnieču dienu, kad ir labākā diena rīkot gadatirgu, kurā satiekas pirkt un pārdot gribētāji. Tā ir arī lielo godu diena, kas ne reti vien tiek izmantota iepazīšanās un saprecināšanās nolūkos, lai mājās vestu jauno saimnieci. To visu just un izbaudīt varēsiet viesmīlīgajā Latgales Tirgus ciemā Kārsavas novada Malnavā.

Vēlajām brokastīm pietiekties pie „Dzīļu maiznīcas” saimnieces Ainas Barsukovas- tālr.: 26538016, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.