previous arrow
next arrow
Slider

Mūzikas festivāls "Osvalds 2014"

9. augustā Baltinavā 19. reizi tiks rīkots mūzikas festivāls "Osvalds". Tas ir visvecākais mūzikas festivāls Latgalē, kas joprojām pastāv. Gadu gaitā ir bijuši gan kāpumi, gan kritumi, bet tomēr "Osvalds" joprojām ir "dzīvs" un nākamajā gadā gatavojas svinēt 20 gadu pastāvēšanas jubileju. Tā iecerēta, kā jau šādos gadījumos pienākas, ar plašāku programmu, kā arī citām intriģējošām un novatoriskām lietām.

Šā gada festivāls norisināsies tradicionālā garā. Tiek saglabāts 3 vienlaicīgi darbojošos skatuvju formāts ar dominējošiem pop, šlāger, rock un elektroniskās mūzikas virzieniem. Katram no šiem stiliem "Osvaldā" ir savi piekritēji, tāpēc ceram radīt iespēju katram apmeklētājam atrast kaut ko sev interesējošu.
Uz Tradicionālās skatuves tiks piedāvāta iespēja redzēt Latvijā pazīstamus pop un šlāgermūzikas izpildītājus, kā arī vairākas tuvākās apkārtnes rok grupas.

Otrā - Zaļumballes skatuve būs atvēlēta šlāgermūzikai, kas noteikti ir vispopulārākais mūzikas stils šajā apvidū. Šī mūzika lieliski iederas kopējā atmosfērā, ar savu pozitīvismu radot brīnišķīgu zaļumballes atmosfēru. Kur gan citur to izbaudīt, ja ne īstos laukos.

Trešā norises vieta - Elektroniskās mūzikas skatuve viennozīmīgi ir ieņēmusi stabilu vietu festivālā, kur azartiska dīdžeju uzstāšanās savienojas ar iespaidīgu skaņas, video un gaismas šovu. Tas pretēji jaukajai zaļumballes atmosfērai ir pilnīgi kontrastējoši, bet kopsummā veido daudzpusīgu un krāsainu festivāla programmu.

Rūpējoties par festivāla apmeklētāju labsajūtu, kā jau ierasts, tiks gādāts arī par tīri praktiskām lietām - būs nodrošināta apsardze, pārvietojamās tualetes, sabiedriskā ēdināšana, kvalitatīva skaņa un gaisma atrakcijas, iespēja lidojumam ar katapultu 18 m augstumā.

Festivāla norises laiks 9. augusts plkst. 20.00 - 04.00. Biļetes cenas iepriekšpārdošanā EUR 6.00, uz vietas EUR 10.00.
Biļetes nopērkamas: www.bilesuparadize.lv vai no 15. jūlija Balvu Kultūras un atpūtas centrā. Uz tikšanos! 

Vairāk informācijas par festivālu šeit.