previous arrow
next arrow
Slider

Satiec savu meistaru Bērzpilī, Tilžā, Briežuciemā

Latvijas Nacionālais kultūras centrs (LNKC) aicināja tautas lietišķās mākslas meistarus, stāstniekus, teicējus, muzikantus un ikvienu, kam rūp tradicionālās kultūras vērtību saglabāšana un tālāknodošana, pieteikt savu iniciatīvu līdzdalībai projektā „Satiec savu meistaru!”, kas norisināsies jau sesto reizi.

Plašākai sabiedrībai par vērtīgāko, kas mums ir – cilvēku, viņa zināšanām un prasmēm, kas saglabātas un pārmantotas no paaudzes paaudzē Balvu novadā stāstīs, rādīs, mācīs, rīkos meistardarbnīcas, individuālas nodarbības, atvērtās darbnīcas:
Bērzpils pagastā 5.aprīlī plkst. 15 00 Irēna Kindzule un Bērzpils audējas -piedāvās iemācīties aušanas pamatus, ieaust rakstu grīdas celiņā, kopīgi veidos tamborētu segu no maziem gabaliņiem, ko katra apmeklētāja iztamborēs;
Briežuciema pagastā 4.aprīlī plkst. 14 00 Laima Ločmele no dažādiem materiāliem - auduma, papīra, filca, pērlītēm mācīs izgatavot piespraudes, puķes;
Briežuciema pagastā 4.aprīlī plkst. 10 00 Jānis Kašs rādīs alus darīšanas procesa un degustēšanas meistardarbnīcu.
Tilžā, Raiņa ielā 15 5.aprīlī plkst.10 00 Astrīda Krainā un biedrība „Tilžas Rūķīši” vadīs adīšanas, aušanas un knipelēšanas meistardarbnīcas.

Aicinām interesentus apmeklēt pasākumus projekta „ Satiec savu meistaru” ietvaros. Mīļi gaidīti Bērzpilī, Briežuciemā un Tilžā!