previous arrow
next arrow
Slider

Lauku labumu tirdziņš 12. aprīlī

Sākot ar aprīļa mēnesi Lauku labumu tirdziņi notiks laukumā pie Balvu Kultūras un atpūtas centra (Brīvības iela 61). Aicinām ikvienu apmeklēt kārtējo tirdziņu 12. aprīlī, lai iegādātos dažādus lauku labumus, amatniecības izstrādājumus un ekoproduktus no vietējiem amatniekiem un zemniekiem!

Piedalīties aicinām zemniekus, amatniekus un mājražotājus ar vietējā ražojuma produkciju. Pieteikšanās dalībai tirdziņā obligāta - Ziemeļlatgales Biznesa centrā: rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot 28384328; Tūrisma informācijas centrā: rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot 29272948 līdz 10. aprīlim! Īpaši gaidām Balvu un tuvāko kaimiņu novadu zemniekus, mājražotājus un amatniekus ar savu ražoto preci!
Lauku labumu tirdziņus rīko Ziemeļlatgales Biznesa centrs sadarbībā ar Balvu novada Tūrisma informācijas centru un Balvu Kultūras un atpūtas centru. Tirdziņus atbalsta Balvu novada dome.