previous arrow
next arrow
Slider

Jau februārī – visi labākie tūrisma piedāvājumi izstādē "Balttour 2014"!

No 7. līdz 9. februārim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks 21. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus "Balttour 2014”, kas aicinās izmēģināt jaunās tūrisma sezonas labākos un izdevīgākos piedāvājumus Latvijā, Baltijā un visā pasaulē!

Daudzveidīga atpūta katrā Latvijas novadā
"Atklāj Latviju no jauna!” – ar šādu devīzi apmeklētāji draudzīgi tiks sagaidīti hallē "Apceļo Latviju!", kur plaši būs pārstāvēti visi četri Latvijas novadi un Rīga, izceļot mums tik raksturīgo un tūristiem pievilcīgo kolorītu. Katrs novads prezentēs tūrisma un atpūtas iespējas, tradīcijas, pasākumus, kā arī piedāvās iegādāties katram reģionam raksturīgos ēdienus un amatnieku darinājumus. Latgalieši pārsteigs ikvienu gardēdi, iepazīstinot ar gastronomiskā tūrisma iespējām – šogad Latgales reģiona stendā uzsvars uz kulināro mantojumu.
Izstādē apmeklētājiem būs pieejama aktualizētā Balvu novada tūrisma karte, kurā apkopoti gan kultūrvēstures un amatniecības objekti, gan lauku labumu un atpūtas iespējas mūsu pusē. Kartē kā jaunums ir piedāvājums viesoties uzņēmumos, kuri izmanto preču zīmi “Ražots Balvos”- “Balvu Maiznieks”, “Eko Fabrika” un sveču darbnīca “Bela Kandelo”.

Sadarbojoties 11 novadiem, kas atrodas Latvijas austrumu pierobežā, ir izstrādāti 4 jauni maršruti, kas ietver teritoriju no Alūksnes līdz pat Dagdai un piedāvā iespēju iepazīt šo mazāk atklāto Latgales pusi. Jaunie maršruti būs pieejami izstādes laikā Latgales stendā, kā arī pēc tam tūrisma informācijas centros un internetā.
Akcentējot kulināro tēmu Latgales reģiona stendā, trīs dienās tajā strādās arī mūsu puses cilvēki – Dainis Rakstiņš no Bērzpils sniegs ieskatu īsta Latgales alus darīšanas tradīcijās, biškopis Jānis Silaunieks no Tilžas ikvienu iepazīstinās ar bišu dzīvi un biškopības produkciju, z/s/ Rūķīši no Rugāju novada piedāvās žāvētas zivis. Tāpat stendā strādās Balvu novada tūrisma organizatore Ineta Krakupe, Tilžas Kultūrvēstures izpētes un tūrisma centra vadītāja Rutta Silauniece un tūrisma speciālisti no Rugāju un Baltinavas novadiem, informējot apmeklētājus par tūrisma piedāvājumu Ziemeļlatgalē.

Par Starptautisko tūrisma izstādi “Balttour”
"Balttour 2014" divās hallēs "Apceļo Latviju!" un "Atklāj pasauli!" varēs apskatīt vairāk nekā 450 stendus, kuros savus aktuālākos piedāvājumus prezentēs ap 700 tūrisma uzņēmumuno Latvijas, Itālijas, Izraēlas, Krievijas, Slovākijas, Spānijas, Taizemes, Turcijas, Tunisijas, Ukrainas, Ungārijas, Uzbekistānas, Vjetnamas, Ganas un citām tikpat kolorītām valstīm.

Vairāk par izstādi lasiet www.balttour.lv