previous arrow
next arrow
Slider

4. Starptautiskais bērnu un jauniešu talantu un modes festivāls ,,Pa modes pakāpieniem,,

Šīs nedēļas nogalē, 25. un 26.janvārī, Balvos notiks jau 4.Starptautiskais bērnu un jauniešu talantu un modes festivāls „Pa modes pakāpieniem”.
Festivālā jau ceturto gadu piedalās vairāki dalībnieki vecumā no 3-16 gadiem, kuri demonstrē savus radītos tērpus divos konkursos - „Top modelis” un teatralizēto tērpu kolekciju konkursā. Šogad festivālā piedalīsies 60 bērni ar individuāliem 4 stilu tērpiem, un tiks rādīta 21 tērpu kolekcija, kurā piedalīsies apmēram 120 bērni un jaunieši, tai skaitā no Lietuvas, Cēsīm un Rīgas.
Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja redzēt radošus un interesantus stila un imidža tērpus, avangarda tērpus, vakartērpus un tērpus ar „Etno motīviem”, kā arī vairākas teatralizēto tērpu kolekcijas.
Tāpat kā iepriekšējos gadus, arī šogad kompetenta žūrija vērtēs dalībniekus 4 vecuma grupās un noteiks labākos festivāla talantus. Žūrijas komisijas priekšsēdētāja būs biedrības “Emergo” valdes priekšsēdētāja, Latvijas talantīgo meiteņu un vecmāmiņu konkursu organizētāja un dibinātāja, daudzu sieviešu konkursu fināliste Elita Drāke. Žūrijā strādās arī pazīstamā aktrise, dziedātāja, mūziķe Ieva Pļavniece, uzņēmēja, Latvijas talantīgo meiteņu festivāla patronese Aija Nikolajeva, Vecmāmiņu konkursa direktore Sandra Keiša, dizainere Anna Kerija Studente, Rīgas talantīgo bērnu skolas „Cipsēni” direktore, interjera konsultante Anamika Goldberga, fotomākslinieks, ARStudio pasniedzējs Kaspars Teilāns, horeogrāfe, deju skolotāja Valērija Olekša, producents, grupas “Forte” līderis Jānis Kļaviņš, daudzkārtēja Latvijas un starptautisko talantu un modes konkursu uzvarētāja, tērpu demonstrētāja Elīza Ļistopada, māksliniece no Grieķijas Anna Polyza-Evangelidou, gaismu režisors, daudzu pasākumu producents Ivars Saide.