previous arrow
next arrow
Slider

Lauku labumu tirdziņš Balvos

12.oktobrī no plkst. 9 līdz 14 , visus laipni aicinām apmeklēt kārtējo Lauku labumu tirdziņu Balvos, kas notiks laukumā pie Balvu Kultūras un atpūtas centra (Brīvības iela 61)!

Zemniekiem, amatniekiem, mājražotājiem un citiem tirgotājiem ar vietējā ražojuma produkciju pieteikšanās dalībai tirdziņā obligāta - Ziemeļlatgales Biznesa centrā: rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot 28384328; Tūrisma informācijas centrā: rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot 29272948.

Tirdziņi kā ierasts arī turpmāk notiks katra mēneša otrajā sestdienā un, sākoties ziemas sezonai, jau 9. novembrī visus gaidīsim tirdzniecības centra “Supernetto” telpās (Brīvības iela 57).

Lauku labumu tirdziņus rīko Ziemeļlatgales Biznesa centrs sadarbībā ar Balvu novada Tūrisma informācijas centru, Balvu Kultūras un atpūtas centru. Tirdziņus atbalsta Balvu novada dome.