previous arrow
next arrow
Slider

Latgale sirsnīgi aicina iepazīt aktuālos reģiona tūrisma piedāvājumus jaunajā tūrisma ceļvedī „Latgale Vieno!”

Latgales plānošanas reģions Igaunijas, Latvijas un Krievijas pārrobežu sadarbības programmas projekta „Tour de Latgale and Pskov” ietvaros ir izdevis jaunu tūrisma ceļvedi „Latgale Vieno!”, kurā ir apkopots viss plašais Latgales reģiona tūrisma piedāvājums.

Jaunajā ceļvedī ir pieejama informācija par kultūras tūrisma iespējām, aktīvo atpūtu, Latgales dabas bagātībām, amatniecības tradīcijām, Latgales kulinārā tūrisma brīnumiem, iekļauta arī informācija par reģiona jaunākajiem tūrisma objektiem, kas nesen sākuši uzņemt apmeklētājus, bet jau ir paspējuši iemantot atpazīstamību gan Latvijā, gan ārpus valsts robežām.
„Tūrisma nozare Latgales reģionā konstanti attīstās,” atzīmē Latgales plānošanas reģiona attīstības padomes priekšsēdētājs Gunārs Upenieks, „mums ir ko parādīt un ir arī ar ko lepoties, taču ne uz mirkli nedrīkst apstāties, jāstrādā gan uz vietas, uzlabojot tūrisma infrastruktūru reģionā, gan jāturpina veiksmīgi iesāktais darbs pie reģiona popularizēšanas Latvijā un ārpus valsts robežām!”

Dotais ceļvedis būs interesants ne tikai ceļotājiem, kas vēlas iegūt informāciju par Latgales reģionu, tā būs arī interesanta lasāmviela arī tiem, kas Latgali jau pazīst – ceļvedī ir iekļauti dažādi interesanti fakti par Latgales reģionu, krāšņi un detalizēti tūrisma objektu apraksti, kā arī amatnieku stāstījumi.

Cilvēks visu mūžu tiecas pēc nezināmā, ieraudzīt, apskatīti, iegūt un brīnīties. Mēs sapņojam par mākoņos ieslēptām kalnu virsotnēm, par palmām noaugušām pludmalēm, miljonu pilsētām, debesskrāpjiem un mirdzošiem izklaides parkiem. Bet kaut kur sirds stūrītī mīt klusa vēlēšanās būt neskartā dabā, basām kājām iebrist dzidrā ezera ūdenī, pilnām mutēm ēst ogas mežā, pasēdēt klusā koka dievnamā, nesteidzīgi vērot, kā podnieks mīca mālus – visas šīs un vēl daudz citas iespējas Jums piedāvā Latgales reģiona tūrisma un dabas objekti, un ar to visu iepazīstina arī jaunais ceļvedis „Latgale Vieno!”.

Ceļvedis ir izdots 5 valodās – latviešu, krievu, angļu, vācu un igauņu, un tas tiks izplatīts ar Latgales reģiona un Pleskavas apgabala (Krievija) tūrisma informācijas centru starpniecību, būs pieejams tūrisma aģentūrās, kā arī tiks piedāvāts starptautisko tūrisma gadatirgu apmeklētājiem.

Izdevuma „Latgale Vieno!” elektroniskā versija lejupielādei ir pieejama: http://latgale.lv/lv/tour/materiali/celvedis

Ceļvedis pieejams arī Balvu novada Tūrisma informācijas centrā.