previous arrow
next arrow
Slider

Lauku labumi tirdziņos Balvos

10. augustā, sestdien, Balvu Kultūras atpūtas centra laukumā notika kārtējais Lauku labumu tirdziņš, kurā piedalījās vairāk kā 40 tirgotāju.
Pircēji varēja iegādāties rokdarbnieču darinājumus, metāla kartupeļu lasāmos grozus, amatniecības izstrādājumus, gleznas. Tāpat tirgū varēja iegādāties pašu cepto maizi, konditorejas izstrādājumus, gaļu, zivis, sieru, ābolus, brūklenes, smiltsērkšķus , avenes, medu, alu un citu produkciju no tuvākām un tālākām zemnieku saimniecībām un mājražotājiem.
Lai vecākiem dotu iespēju kaut nelielu laiku netraucēti no bērniem izpētīt preču piedāvājumu, Lauku labumu tirdziņā tika piedāvāta arī neliela izklaide bērniem – seju apgleznošana, ko veica Linda Biseniece-Mieriņa, un trušu sētiņa no Rūčiem Viļakas pusē.

Amatnieku tirdziņš j17. augustā - Novada svētkos Balvu pilsētas parkā visas dienas garumā no plkst. 9.00. Tirdziņa ietvaros notiks arī medus degustācija-konkurss "Garšīgākais Ziemeļlatgales medus".

Nākamais ikmēneša Lauku labumu tirdziņš laukumā pie Balvu Kultūras un atpūtas centra 14. septembrī.
Priecājamies gan par pastāvīgajiem tirgotājiem , gan par pastāvīgajiem pircējiem, kā arī gaidām jaunus tirgus dalībniekus!

Aicinām pieteikt dalību tirdziņā: Ziemeļlatgales Biznesa centrā - Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , zvanot 28384328, 29110896 vai Tūrisma informācijas centrā - Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , zvanot 29272948.