previous arrow
next arrow
Slider

Mūzikas festivāls "Osvalds"

3. augustā Baltinavā 18. reizi tiks rīkots mūzikas festivāls „Osvalds 2013”. Tradicionāli festivālā būs iespēja vienlaicīgi baudīt dažādus mūzikas stilus. Darbība notiks uz 3 skatuvēm.
Tradicionālā skatuve būs domāta šlāger un pop mūzikas cienītājiem. Šie mūzikas žanri ir visilgāk Osvaldā pastāvošie un tāpēc arī ieņem centrālo vietu. Šogad uz Tradicionālās skatuves uzstāsies ģitārists Greg ar blūza, pop un rock klasikas skaņdarbu programmu. Tad sekos LNT dziedošo ģimeņu šova dalībnieces - smaidīgā Laicānu ģimene gan ar šovā izpildītām, gan arī jaunām dziesmām. Turpinājumā par šlāger un country noskaņām rūpēsies grupa Muiža un Rikardions, kā arī savu pozitīvo emociju daļu piedāvās Nikolajs Puzikovs un grupa Ginc un Es. Šīs skatuves programmas beigu daļu aizpildīs grupa Karburators un grupas Otto solists J. Ķirsons. Programmas vadītājs Latvijas radio 2 Dj Aivis.
Elektroniskās mūzikas skatuve šogad tiek pārcelta no tradicionālās norises vietas vecajā kolhoza šķūnī uz brīvdabu. Galvenokārt, tas saistās ar piedāvājumu pirmoreiz Osvalda ietvaros baudīt ne tikai Dj sniegumu, bet arī paralēli piedalīties jautrā izklaides pasākumā - putu ballītē. Centrālā viesa statusu uz šīs skatuves šogad ieņems Dj Mārtiņš Kreilis, kā arī Dj Čivix, Dj Barik, Dj Andre White, Dj Trump (XS night club), DJ POsitive.
 Zināms jaunums šogad būs Jaunās skatuves atdzimšana pēc 5 gadu pārtraukuma. Publikai tiks piedāvāta iespēja baudīt nedaudz alternatīvāku mūziku, vismaz salīdzinot ar iepriekšējo gadu mūzikas piedāvājumu. Uz šīs skatuves uzstāsies jaunā grupa no Balviem Elektrolīts, pop rock/alternative rock grupa Neon Saturdays, pop-punk/hardcore punk grupa Double Blast Heroes. Protams, netiks aizmirsts arī par Latgales mūziku. To uz jaunās skatuves pārstāvēs grupas Peec Lietus un Sovvaļnīks. Vēl, domājams, publikai varētu būt ļoti interesanta tikšanās ar Latvijas hip hop zvaigzni Ozolu. Savukārt konferansjē lomā iejutīsies Aigars Runčis (Borowa MC).

Rūpējoties par festivāla apmeklētāju labsajūtu, kā jau ierasts, tiks gādāts arī par tīri praktiskām lietām - būs nodrošināta apsardze, pārvietojamās tualetes, sabiedriskā ēdināšana, kvalitatīva skaņa un gaisma atrakcijas u.c. Ja runā par paralēlām izklaidēm, tad visi tiks aicināti "pajautroties" jau pieminētajā putu ballītē, bet ekstrēmāku izjūtu cienītājiem tiks piedāvāta iespēja lidojumam ar katapultu 22 m augstumā.

Festivāla norises laiks 3. augusts plkst. 20.00 - 04.00.
Biļetes cenas iepriekšpārdošanā Ls 3.50, uz vietas Ls 5.00. Biļetes nopērkamas: www.bilesuparadize.lv vai no 15. jūlija Balvu Kultūras un atpūtas centrā.

Sīkāk par festivālu: www.diogens.lv/osvalds .

Uz tikšanos!
Mūzikas festivāla "Osvalds 2013" producents
Māris Lāpāns