previous arrow
next arrow
Slider

Balvos norisināsies Latvijas čempionāts ūdens motocikliem

27.jūlijā sākot no plkst.11.00 Balvu ezerā Latvijas ūdens motociklu sporta asociācija un Balvu Sporta centrs sadarbībā ar Balvu novada pašvaldību un biedrību „Bastions Balvi” organizē Latvijas čempionātu ūdens motocikliem 3.posmu kopējā ieskaitē.
Latvijas čempionāts iesākās jau 1. jūnijā Ozolniekos, kur notika 1.posms. Savukārt 2.posms, kas ir vienīgais čempionāta posms ūdens motocikliem jūrā, 13.jūlijā notika Ventspilī. Pirmoreiz Latgalē un tieši Balvos notiks Latvijas čempionāta 3.posms.
Tieši uz sacensībām Balvos pieteikušies vairāki vadošie dalībnieki no Latvijas, tai skaitā arī mūsu novadnieks un līderis „Runabout Stock NA” grupā Jānis Burka, kā arī dalībnieki no Igaunijas, Lietuvas, Baltkrievijas un Krievijas.
Lai sacensības noritētu bez starpgadījumiem, skatītājiem jāņem vērā, ka sacensību norises laikā ikvienam jārūpējas par savu un īpaši bērnu drošību. Tas nozīmē, ka skatītāji nedrīkst atrasties ūdenī sacensību laikā, kā arī tiem jāievēro sacīkšu rīkotāju norādījumi par drošību un kārtību. Tāpat jāatceras, ka skatītāji sacensību dienā Dzirnavu  un Alejas ielā nevarēs novietot savu autotransportu.