previous arrow
next arrow
Slider

Enerģijas diena Balvos

Balvu novada pašvaldība sadarbībā ar SIA „Vides investīciju fonds” 2013. gada 27. jūnijā rīko "Enerģijas dienu” Balvos. Pasākuma ietvaros paredzēti dažādi pasākumi pieaugušajiem un bērniem Balvu Kultūras un atpūtas centrā, kā arī tā laukumā.
Visas dienas garumā Balvu Kultūras un atpūtas centrā notiks semināri par elektromobīļiem, ekonomisku braukšanu, pasīvajām mājām, brīvo elektroenerģijas tirgu un energoefektivitāti mājsaimniecībās. Apmeklētājiem KAC foajē būs iespēja apskatīt Balvu mākslas skolas audzēkņu darbu izstādi „Dzīvosim zaļi”.
No plkst. 12.00 Balvu Kultūras un atpūtas centra laukumā notiks dažādi informatīvi pasākumi, atrakcijas, spēles un sacensības. Bērniem būs iespēja bez maksas vizināties ar poniju, kā arī apskatīt un samīļot trušus. SIA ZAAO un AS Latvenergo Energoefektivitātes centra pārstāvji sniegs konsultācijas un praktisku informāciju apmeklētājiem. Tiks organizēta atkritumu šķirošanas darbnīca "Šķiroto atkritumu ceļš", kā arī radošo darbu izstāde "Jauna dzīve tekstilizstrādājuma atkritumiem".
Plkst. 12.00 pie Balvu Kultūras un atpūtas centra notiks koncerts „Dejo, Dziedi, Pievienojies”. Koncertā uzstāsies mūzikas pasniedzējas Ilutas Tihomirovas audzēkņi, deju studija „Di Dancers” un Vectilžas ielu vingrotāji.
Plkst. 13.00 elektromobīļa NISSAN LEAF un elektrovelosipēdu Blueshockbike paraugdemonstrējumi. Apmeklētājiem būs iespēja gan noskatīties paraugdemonstrējumus, gan arī pašiem izmēģināt!
Plkst. 16.00 Zaļais velosipēdu Parādes brauciens pa Balvu pilsētas ielām.
Brauciens organizēts ar mērķi pievērst uzmanību Veselīgam dzīvesveidam, ekoloģijai un CO2 izmešu samazināšanai.
Reģistrēšanās braucienam - Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., norādot vārdu, uzvārdu, vecumu un tel.nr.
Iepriekš reģistrējoties būs iespēja saņemt Parādes brauciena krekliņu.

Aicināti visi – lieli un mazi piedalīties!