previous arrow
next arrow
Slider

PIEROBEZA.LV atvērta ceļotājiem

Pavasaris pilnā sparā jau ceļo pa Latgali – tagad ir tava kārta!
Tūrisma galamērķa pierobeza.lv koordinatori 2.,3. maijā devās izpētes braucienā gar Latvijas austrumu robežu. Brauciena mērķis bija apskatīt pierobežas novadu – Balvu, Baltinavas, Rugāju, Viļakas, Kārsavas, Ludzas, Ciblas, Zilupes, Dagdas un Rēzeknes novadu tūrisma objektus un ieraudzīt sava novada objektus caur citu nozares profesionāļu skatījumu.
Divu dienu laikā nav iespējams apskatīt visu pierobeza.lv plašo piedāvājumu klāstu, jo kā jau Latgalē – viss ir ar vērienu. Izvēlēti tika tie objekti, kas pašiem ir mazāk iepazīti, ir sezonas jaunums vai ir TOP objekti, kam garām pabraukt vienkārši nav iespējams.
Divu dienu laikā nobraucot vairāk kā 550 km 10 novados apskatīti objekti vairāk kā 30 apskates vietās. Un tā ir tikai maza daļa no lielās pūra lādes. Kā vienmēr sirsnīgi sagaidīja Dainis savā mājas alus darītavā, Mārīte un saimniece viesu mājā Rūķīši, Aldis - Vēršukalna muzejā ar īstas rudzu maizes smaržu, Maija - Viļakas muzejā un brīnišķīgajā Viļakas katoļu baznīcā, Vija - Balkanu kalna vizbuļu pilnajās dabas takās, Guna un Antra - Baltinavas muzejā, omulīgā mežacūciņa Zuze ar savu saimnieci, Inga - Kārsavas baznīcās, Aina - Saldumu namiņā Dzīles, Vilfrīds- omulīgajā Baložu mājā un Ēriks - atjaunotajā Līdumnieku kara muzejā, skolotāja Malvīne - Eversmuižā, Rasma - Ludzas amatniekos un Ilga - unikālajā Pasienes baznīcā, priesteris Andrejs Šķaunes baznīcā, Inga –iedvesmas pilnajā Jaundomes muižā, Ligita – varenajā Liepukalna skatu tornī. Brauciens patiešām bija skaists un iedvesmoja jauniem darbiem!

Droši varam ieteikt un apgalvot - pierobeza.lv ir pārbaudīta un derīga aktīvai lietošanai! Brauciet ciemos, mēs jūs gaidām! Un īpaši gaidītas būs ģimenes ar bērniem!

Plašāka informācija un brauciena fotogalerija būs pieejama portālā pierobeza.lv
Aktualitātēm sekojiet līdz arī www.facebook.com/pierobeza.lv