Naktsmītnes

Brīvdienu māja "Krustceles"

107890983Brīvdienu māja "Krustceles"  piedāvā nakšņošanas un atpūtas vietu, kur izbaudīt  atelpu no steidzīgā dzīves ritma. Divstāvu guļbūves ēkā iespējams nakšņot līdz 7 personām.

Lasīt tālāk...

Glempings "Million star hotel"

million star hotel vēršukalnā 1Iespēja, nakšņot zem zilās debesu bļodas, gūstot pozitīvas emocijas un baudot relaksējošu atpūtu!

Burbuļtelts atrodas gleznainā vietā, kur daba ir mierā un harmonijā.

Lasīt tālāk...

Viesu nams "Gariesili"

gariesiliViesu nams darbību uzsāks 2022.gada vasarā.

Kā jau vēsta vietas nosaukums, esam plašu-skaistu mežu ieskautā teritorijā ar neierobežotām iespējām baudīt dabas skaistumu, garākas vai īsākas pastaigas pa mežu celiņiem, jo atrodamies Latgalē izveidotās pārgājienu takas “Ezertaka” posmā. Tāpat, te būs vislabākās iespējas gan izbraukāties ar riteņiem, gan nūjot, gan ziemā arī slēpot, pa civilizācijas maz skartām teritorijām.

Lasīt tālāk...

Lauku viesnīca “Putni”

Lauku viesnica Putni 1Lauku viesnīca “Putni” ir lieliski piemērota atpūtas vieta lielākām ceļotāju grupām, kā arī pasākumu rīkošanai.

Piedāvājumā:svinību zāle līdz 150 personām; pirts un atpūtas telpa kompānijām līdz 30 personām (atsevišķa ieeja); gultasvietas 24 personām (8 dažādas ietilpības istabas; 15 papildvietas uz matračiem); ēdināšana pēc iepriekšēja pieteikuma - brokastis, pusdienas un vakariņas, kā arī svētku galdu klāšana.

Lasīt tālāk...

Brīvdienu māja "Dvīņumājas"

Atpūta romantiskā guļbūves brīvdienu namiņā Pērkonu ezera krastā 3 km no Balviem. Pieejamas 7 gultasvietas, pirts, kā arī inventārs makšķerēšanai, peldvieta ezerā, grils un piknika vietas maltītēm brīvā dabā.
Visapkārt daba ar ziedu pļavu, savvaļas dzīvniekiem un putniem! 

Lasīt tālāk...

Brīvdienu māja "Noras"

Aicinām lieliski pavadīt laiku visai ģimenei -  pie mums skaista daba, patīkams klusums un svaigs gaiss!

Piedāvājam - naktsmītni (30 gultasvietas, 10 papildvietas uz matračiem, telšu vietas), plašas telpas banketiem (līdz 80 personām vasaras sezonā, līdz 30 personām ziemā) un bagātīgi klātus galdus labākajās Latgales tradīcijās, pirti ar pašu sietām bērzu slotām, āra kubulu, kā arī aktīvās atpūtas iespējas - velosipēdu nomu (tuvumā atrodas marķēti velomaršruti), inventāru slēpošanai un nūjošanai, piknika vietas, volejbola laukumu un peldvietu dīķī. Relaksācijai dabā - pastaiga gar Tilžas upīti un pēdu masāža sajūtu takā ar čiekuriem un akmeņiem.

Lasīt tālāk...

Brīvdienu mājas "Pērkonu namiņš" un "Jēkaba māja"

Brīvdienu mājas "Pērkonu namiņš" un "Jēkaba māja" pie Pērkonu ezera kā radītas nesteidzīgai atpūtai dabā nelielā ģimenes vai draugu lokā. Vieta piknikam un teltīm, peldvieta ezerā. Pirts un naktsmītne divos īpaša dizaina  namiņos (līdz 14 personām). 

Lasīt tālāk...

Brīvdienu māja “Līcītis”

Lauku miers un aktīva atpūta Ičas upes krastā!
Piedāvājumā – naktsmītne (līdz 20 pers.), telpa pasākumiem (līdz 50 pers.), pirts, aktīvai atpūta – izbraucieni ar laivām pa Ičas upi, makšķerēšana, izjādes ar zirgu, kā arī ekskursijas tuvākās apkārtnes tūrisma objektos.
Piemājas saimniecībā tiek piedāvāta iespēja degustēt pašu sieto sieru, mājās darītu iesala dzērienu vai alu.

Lasīt tālāk...

Viesu nams "Paradīzes"

viesu nams Paradizes 5Aicinām izbaudīt lauku paradīzi! Nakšņošana lauku mājā līdz pat 35 personām (ar papildvietām). Pirts, svinību telpa, atpūta dabā – peldvieta dīķos, makšķerēšana, sporta un atpūtas laukumi. Saimnieki piedāvā nobaudīt žāvētas zivis vai zivju zupu no Jūs pašu iegūtā loma. "Paradīzēs" varat rīkot arī svētku svinēšanu brīvā dabā un kā arī nakšņot teltīs.

"Paradīzes" ir lieliska vieta kāzu svinībām lauku stilā. Šeit ir plašākais aktīvās atpūtas piedāvājums  Ziemeļlatgalē visai ģimenei - kvadracikli, ūdens balonu pilsētiņa, zorby bumbas, katamarāni, SUP dēļi, sporta laukumi. 

Lasīt tālāk...

Viesnīca "Balvi"

Viesnīcā ir 21 labiekārtots numurs, kuros vienalicīgi iespējams uzņemt 41 viesi.Piedāvājumā dažādu kategoriju numuri: vienvietīgi, divvietīgi ar atsevišķām vai divguļamām gultām, trīsvietīgi, četrvietīgi.
Viesnīcā ir iespēja izmantot bezvadu internetu bez maksas.

Kafejnīca "Lāča ķepās" aicina pavadīt laiku ar īstu baudu! Labākās ēdienu pagatavošanas tradīcijas un patīkama atmosfēra. Kafejnīcā klāj galdus dažādiem pasākumiem līdz 60 personām.

Lasīt tālāk...

Balvu profesionālās un vispārējās vidusskolas dienesta viesnīca

8Ja vēlies atpūsties no pilsētas trokšņa, izvēlies nakšņošanai Balvu profesionālās un vispārizglītojošās vidusskolas dienesta viesnīcu Vidzemes ielā 26. Tuvumā atrodas Balvu ezers, Vecais pilsētas parks un skolas kastaņu aleja, kas dod enerģētisku spēku. Piedāvājam drošu autostāvvietu. Dzīvojamās telpas ir mūsdienīgas un mājīgas. Iespēja pašiem pagatavot veselīgu maltīti. Pieejamas neierobežotas interneta un telekomunikāciju iespējas.

Lasīt tālāk...

Balvu Valsts ģimnāzijas dienesta viesnīca

Naktsmītne Balvu pilsētas centrā, tikai dažu minūšu gājienā no autoostas: izdevīga atrašanās vieta pilsētas zaļajā zonā; iespējams novietot automašīnu drošā stāvlaukumā; internāta teritorijā atrodas peldbaseins un kafejnīca, atjaunots futbola laukums un stadions; neierobežotas interneta un telekomunikāciju iespējas.

Lasīt tālāk...