Lauku labumi un atvērtās saimniecības

Lauku sēta “Siltumi”

7 Lauku sēta Siltumi 1“Siltumu” saimniece aicina aplūkot 10 gados iekopto daiļdārzu, savu rokdarbu, pērļoto rotu un austo plecu lakatu izstādi, kā arī baudīt muzikālu atmosfēru ar tradicionālām latgaliešu dziesmām akardeona pavadījumā.

Lasīt tālāk...

Rančo "Ozolmājas"

rancho ozolmajas Piedāvājam apmeklēt un iepazīties ar mūsu Rančo daudzajiem iemītniekiem, pabarot, apčubināt, pakasīt aiz austiņas vai deguntiņa un kādu varbūt arī paņemt klēpī! Pie mums Jūs sastapsiet Īru Tinkeru šķirnes izcili skaistos zirgus, ponijus, garspalvainos franču ēzeļus, dažādu krāsu alpakas, vairāku šķirņu kazas un aitas ar ragiem un bez.. Āfrikas strausus, pāvus un vēl ļoti daudzu putnu šķirnes, kā arī trušus, kuriem ir pašiem savs rančo.

Lasīt tālāk...

z/s Dižarāji

20190608 074708Mājražotāja Ilona Seņka iepazīstinās ar gaļas kūpināšanas procesu - pēc sentēvu metodēm kūpināta gaļa alkšņa guļbūves melnajā pirtiņā. Kūpinot kā kurināmais tiek izmantota alkšņa un ābeles malka, kā arī uz beigām pievieno kadiķa zarus – tie dod patīkamu aromātu gatavajam produktam.

Produkcijas degustācija un iegāde.

Lasīt tālāk...

Ziedu un akmeņu dārzi "Ezerlīči"

ezerlici 2017 1Tilžas pagasta Dievžeikaru ciema „Ezerlīčos” Kašu ģimenei pieder dārzs, kurā audzē vairāk nekā 300 šķirņu liliju, daudzkrāsainu dienziežu, peoniju, hostu un citu košumaugu un ziedu.
Pie mājām atrodas kalns, kurā izveidots savdabīgs akmeņu dārzs. Tajā savākti interesanti akmeņi sākot no pavisam maziem un beidzot ar īstiem milžiem. Katram akmenim ir savs stāsts un rašanās vēsture, kuru saimnieks pieraksta. Atvestajam akmenim tiek meklēta piemērota vieta, kurā tas vislabāk iederas un izceļas ar savu veidojumu.

Lasīt tālāk...

Zirgu sēta "Jaunbērziņi"

ponijs jaunberzini 2021Bērzpils pagasta saimniecībā "Jaunbērziņi" Agrita Prole viesiem piedāvā apciemot ponijus un zirgus, kā arī dažādus mājdzīvniekus, kas dzīvo lauku sētā - aitas, trušus, vistas, kazas. Te ir iespēja bērniem doties izjādē ar poniju vai vizināties pajūgā. Jūsu rīkotajos pasākumos tiek piedāvāta vizināšanās ar poniju bērniem. 

Lasīt tālāk...