Aktīvā atpūta un atpūta pie ūdeņiem

Lāzertags Kubulos

lazertags Kubulos do4fun 1Lāzertags Kubulos piedāvā mūsdienīgu risinājumu brīvā laika pavadīšanai. Spēles gaitā ir nepieciešama stratēģiska domāšana, komandas dalībnieku izvērtēšana, komandas dalībnieku iesaiste spēles misijas izpildīšanā un fiziskā slodze.

Lāzertags ir aktīvā atpūta un tā ir paredzēta brīvā laika pavadīšanai, kā arī dažādiem pasākumiem, piemēram, komandas saliedēšanai, dzimšanas dienu ballītēm, kooperatīvajiem pasākumiem, vecpuišu ballītēm, u.c. pasākumiem, jo spēlē var piedalīties, sākot no 6 dalībniekiem līdz pat 12 dalībnieki vienlaicīgi.

Lasīt tālāk...

Atpūtas un izklaides vieta ģimenēm “Silenieku skola”

silenieku skola sajutu taka2Viens no plašākajiem atpūtas piedāvājumiem visai ģimenei Ziemeļlatgalē - sajūtu taka, foto orientēšanās, nakts orientēšanās trase, rotaļu un sporta laukumi. Radošās darbnīcas un netradicionālas sporta spēles. Lieliska vieta ģimenes pasākumiem, nometnēm.

Lasīt tālāk...

“Kureti Café”

kureticafe1"Kureti Café” – aktīvā dzīvesveida centrs Balvos, kur būt kopā! Mūsdienīgas, plašas un gaišas telpas gan ģimenes un draugu pasākumiem, gan lietišķiem notikumiem – semināriem un konferencēm.

Lasīt tālāk...

Piepūšamo atrakciju noma "Bumbo.lv"

bumbo lv 4Vasara vai ziema nebūs šķērslis, lai ikkatru pieceltu no dīvāna un savu brīvo laiku nepavadītu pie datora vai mobilā telefona! Mūsu piepūšamās atrakcijas jebkuru Jūsu pasākumu vai tā būtu dzimšanas diena, pagasta svētki, pilsētas svētki vai kāzu svinības padarīs par neizmirstamu piedzīvojumu gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Lasīt tālāk...

Retro moto klubs “Rūsa vējā”

rusa veja 08 2019Izbrauc ar emku caur Tilžu!
Retro motociklu kolekcija, kurā ir vairāk kā 100 dažāda vecuma spēkrati un lielākā daļa no tiem - darba kārtībā.

Lieliem un maziem apmeklētājiem piedāvājumā atraktīvas izklaides par un ap retro moto tēmu, atbilstoša atribūtika neaizmirstamiem foto mirkļiem. Vizināšanās ar motocikliem.

Lasīt tālāk...

SUP dēļu noma

sup 2 001SUP dēļu noma Balvu ezerā. Tiek oganizētas SUP ekspedīcijas pa Balvu pilsētas trīs ezeriem un citviet, kā arī SUP fitnesa nodarbības. Pieejami 6 SUP dēļi (ar celtspēju virs 100 kg).

Iespējama arī SUP dēļu transportēšana uz citu vietu - ezeru, upi, dīķi, atbilsoši Jūsu vēlmēm.

Lasīt tālāk...

Velo parks

VS Balvi atklasana 056Velo parkā izveidota asfalta velotrase, piedzīvojumu un lēcienu trase. Nāc un izvēlies sev un savam braucamajam piemērotāko!

Velotrasi bez maksas var izmantot ikviens, neatkarīgi no vecuma un braukšanas prasmju līmeņa. Velotrase apvieno sportu un izklaidi – braukšana pa trasi noteikti uzlabo fizisko formu un pilda arī sociālo funkciju – “ievelk” sevī un veicina pavadīt brīvo laiku aktīvi un veselīgi kopā ar ģimenei vai draugiem.

Lasīt tālāk...

Disku golfa laukums Balvu pilsētā

disku golfs balvi 30 01 2018 14Disku golfa laukuma Balvos atrodas Partizānu ielā 2A (zaļajā zonā, kas atrodas pretī DUS “Virši” un uz pilsētas centra pusi gandrīz līdz tiltam). 

 

 Pamatinformācija pa šo aktīvās apūtas spēki ir izvietota uz disku golfa laukuma kartes pie pirmā celiņa (uzreiz aiz tilta);

Inventārs ir pieejams bez maksas Balvu Sporta skolā (Alejas iela 2, Balvi), kur pie tā saņemšanas būs jānoslēdz standarta līgums jeb vienošanās, saskaņā, ar kuru nomnieks nes atbildību par saņemto mantu (līdzi jābūt personu apliecinošiem dokumentiem).

Lasīt tālāk...

Veikparks "Wake up Balvi" Balvu ezerā

Veikparks "Wake up Balvi" piedāvā 200 m garu kabeļveikborda trasi ar divām konstrukcijām - kikeriem u slaidu. SUP dēļu, katamarānu, airu laivas un pūšļa noma. Pirts āra kubuls, jumta terase un piknika vieta nesteidzīgai atpūtai.

No 2020. gada vasaras sākuma - neaizmirstami piedzīvojumi peldošo atrakciju parkā, kas Balvu ezerā veikparka teritorijā izvietots aptuveni 1000 kvadrātmetru platībā.

 

Lasīt tālāk...

Viesu māja "Paradīzes"

Plašākais aktīvās atpūtas piedāvājums visai ģimenei Ziemeļlatgalē!
Ūdens balonu pilsētiņa, ūdens bumbas, vizināšanās ar  katamarāniem vai SUP dēļiem pa kādu no 17 dīķiem, Zorb bumbu futbols, izbraucieni ar kvadracikliem, loka šaušana, kā arī laukumi basketbolam, futbolam, badmintonam, voljebolam.  "Paradīzes" ir lieliska vieta sporta spēļu rīkošanai! Skolēnu grupām - atlaides.
Iepriekšēja pieteikšanās!

Inventāra noma (zorb bumbas, 3 SUP dēļi) arī izbraukumā Jūsu rīkotajos pasākumos!

Lasīt tālāk...

Balvu peldbaseins

baseins balviBalvu peldbaseins piedāvā – lielo baseinu (25x10m, 4 celiņi), hidromasāžas baseinu bērniem, SPA hidromasāžas baseinu pieaugušajiem, peldēšanas apmācību, kaskādi, sāls istabu, trenažieru zāli, saunu, masāžu. Te atrodas kafejnīca „Zilā pērle”.

Vairāk informācijas par baseina piedāvājumu un darba laiku skatieties šeit.

Lasīt tālāk...

Zirgu sēta "Kapulejas"

P9043492Saimniecībā piedāvā doties izjādēs ar zirgiem, vizināšanos pajūgā vai ziemā - kamanās. Piedāvā pakalpojumus Jūsu rīkotajos pasākumos. "Kapulejās" ik gadu rīko arī zirgu pajūgu sacensības un šeit ir pieejamas reitterapijas nodarbības.

Jaunums! Ekskursijas pa Tilžas ciemu zirga droškā (max 4 personas).

Lasīt tālāk...

Plosts "Vilnītis"

Kopš 2009. gada vasaras sākuma Balvu pilsēta tās viesus un iedzīvotājus priecē ar iespēju baudīt pilsētas skaistumu vizinoties ar plostu "Vilnītis" pa Balvu ezeru. Meistara Ērika Kanaviņa pašdarinātais plosts spēj uzņemt uz sava klāja līdz 25 personām. Braucieni pa ezeru iespējami labvēlīgos laika apstākļos ar iepriekšēju pieteikšanos! Vairāk informācijas http://plosts-vilnitis.mozello.lv/

Lasīt tālāk...