previous arrow
next arrow
Slider

Plašākais aktīvās atpūtas piedāvājums visai ģimenei Ziemeļlatgalē!
Ūdens balonu pilsētiņa, ūdens bumbas, vizināšanās ar  katamarāniem vai SUP dēļiem pa kādu no 17 dīķiem, Zorby bumbu futbols, izbraucieni ar kvadracikliem, loka šaušana, kā arī laukumi basketbolam, futbolam, badmintonam, voljebolam.  "Paradīzes" ir lieliska vieta sporta spēļu rīkošanai! Skolēnu grupām - atlaides.
Iepriekšēja pieteikšanās!

Balvu peldbaseins piedāvā – lielo baseinu (25x10m, 4 celiņi), hidromasāžas baseinu bērniem, SPA hidromasāžas baseinu pieaugušajiem, peldēšanas apmācību, kaskādi, sāls istabu, trenažieru zāli, saunu, masāžu. Te atrodas kafejnīca „Zilā pērle”.

Vairāk informācijas par baseina piedāvājumu un darba laiku skatieties šeit.

Vasaras sezonā  baseins slēgts - no 13.06.-10.08.2018.

Saimniecībā piedāvā doties izjādēs ar zirgiem, vizināšanos pajūgā vai kamanās. „Kapulejās”  bērniem īpaši patiks vizināšanās ar poniju. Piedāvā pakalpojumus Jūsu rīkotajos pasākumos. Šeit rīko arī zirgu pajūgu sacensības. 

Darba laiks: pēc pieteikuma

Tālrunis: 28738007

Adrese: "Kapulejas", Tilžas pagasts
GPS: 
56.9003189, 27.3493876

Kopš 2009. gada vasaras sākuma Balvu pilsēta tās viesus un iedzīvotājus priecē ar iespēju baudīt pilsētas skaistumu vizinoties ar plostu "Vilnītis" pa Balvu ezeru. Meistara Ērika Kanaviņa pašdarinātais plosts spēj uzņemt uz sava klāja 15-20 pasažierus. Braucieni pa ezeru iespējami labvēlīgos laika apstākļos ar iepriekšēju pieteikšanos! Vairāk informācijas http://plosts-vilnitis.mozello.lv/

Iepriekšēja pieteikšanās, zvanot Ērikam Kanaviņam, pa tālruni 29376933.

Adrese: Piestātne Balvu parka tuvumā vai Dzirnavu ielā, Balvi