Balvu Novada muzejā foto izstāde “Latvijas dabas spēks un skaistums”

Drukāt

Share
2016. gada nogalē Balvu novada pašvaldība projekta “Loba doba Zīmeļlatgolā jeb atklāj dabas pētnieku sevī!” ietvaros rīkoja foto akciju, ar mērķi parādīt Ziemeļlatgales – Balvu, Viļakas, Rugāju, Baltinavas un Kārsavas novadu dabu un tās vērtības, ietverot četras dabas stihijas - Uguns, Zeme, Gaiss un Ūdens. Foto akcijā tika aicināti piedalīties gan foto amatieri, gan profesionāļi. Atsaucība no vietējiem iedzīvotājiem un reģiona viesiem bija liela un kopumā 94 fotogrāfijas iesniedza 21 autors.

Foto izstādei “Latvijas dabas spēks un skaistums” tika atlasītas 30 fotogrāfijas. Izstādē skatāmi Aivijas Gritānes, Aigara Mača, Antras Lipskas, Astrīdas Puško, Daigas Morozas, Daiņa Poikāna, Elīnas Ķerģes, Elitas Mozules, Ilutas Keišas, Jāņa Rakstiņa, Jāņa Slišāna, Santas Paegles, Ritas Keišas, Vilhelma Laganovska un Zinaidas Loginas darbi, kuros attēlota Ziemeļlatgale visos četros gadalaikos, parādot gan pavasara palu spēku un vasaras zvaigžņoto nakšu burvību, gan rudens košās krāsas un ziemas baltumu.

Lasīt tālāk: Balvu Novada muzejā foto izstāde “Latvijas dabas spēks un skaistums”

Starptautiskais tūrisma rallijs "Gulbja ligzdu meklējot 3" Gulbenes un Balvu novados

Drukāt

Share
 Informācija un reģistrācija: ej.uz/turismarallijs

31. martā Satiec savu meistaru!

Drukāt

Share
 

1. aprīlī "Prieka tūre"

Drukāt

Share

Šogad 1.aprīlī, nu jau 2.reizi, norisināsies sieviešu rallijs "Prieka tūre"!
"Prieka tūres" dalībnieču uzdevums ir pieteikties līdz 28.martam (pieteikuma anketa nolikumā) un atsūtīt savas komandas izcilo foto. Viss jādara uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. !
Kas vēl? Tiks apbalvotas ne tikai pirmo 3 vietu ekipāžas, bet arī tiks izcīnītas balvas šādās nominācijās:

SABIEDRĪBAS MĪLULES (FACEBOOK balsojums - bilde tiek pievienota balsojumam tiklīdz komanda ir reģistrējusies un atsūtījusi bildi)
KOŠĀKĀ DĀMU EKIPĀŽA
SIEVIŠĶĪGĀKĀ EKIPĀŽA
AUGSTĀKO PAPĒŽU EKIPĀŽA
ENERĢISKĀKĀ EKIPĀŽA
DĀMAS - ELEGANCE EKIPĀŽA
SPORTISKĀKĀ DĀMU EKIPĀŽA
SMAIDĪGĀKĀ EKIPĀŽA
MANS AUTO - MANA ROTA
ĀTRĀKĀ EKIPĀŽA
LIELĀKAIS KOLEKTĪVS

Nolikums