Pirts svētki kā paradīzē un Baltā galdauta svētku svinības "Paradīzēs"

Share

paradizes 04 05 2018paradizes 1

2018. gada 4. un 5. maijā uz kopīgi svētku svinēšanu un brīvdienu baudīšanu, savijot kopā Latgali un Zemgali, aicina viesu nama “Paradīzes” saimnieki Sanita un Normunds Prūši.

Divu dienu garumā no plkst. 11:00 būs iespēja izbaudīt “Pirts svētkus kā paradīzē” ar īpašu lavandas piedāvājumu un pārsteigumiem:

  • lauku pirts* un āra kubuls* ar smaržīgu lavandas tēju un balto šokolādi ar lavandu;

  • aktīvās atpūtas iespējas* visai ģimenei, vizināšanās ar kvadaracikliem*;

  • savai labsajūtai varēs iegādāties: pirts slotiņas un pirts skrubi ar lavandu; kafiju ar saldām uzkodām par īpašu cenu; plašā izvēlē saimnieces Sanitas Prūses pašas audzēto un izloloto produkciju no lavandas; putnu būrīšus.

4. maijā 15:00 “Baltā galdauta” svētku svinēšana, atklājot spēcīgākās latvju zīmes, baudot Pavasara vitamīnu zupu „Uzmini nu!”, kas vārīta no stiprākajiem lauku labumiem un dabas veltēm, kā arī sildoties pie kārtīga lauku ugunskura.

Lasīt tālāk: Pirts svētki kā paradīzē un Baltā galdauta svētku svinības "Paradīzēs"

12. maijā aicinām piedalīties velobraucienā Balvu novadā

Share

velo br 12 05Aktīvās atpūtas un dabas mīļotājus aicinām piedalīties velobraucienā, kas notiks 12. maijā Balvu novadā un vedīs cauri Kubulu un Vīksnas pagastiem. Pulcēšanās no 10:30 līdz 11:00 pie Balvu novada tūrisma informācijas centra/Balvu novada muzeja (Brīvības ielā 46, Balvos).

Maršruta garums būs aptuveni 25 km, kura laikā būs gan atraktīvas izklaides, gan aizraujoši stāsti no velo tūrisma entuziastes, gides Santas Paegles. Plānotais pasākuma ilgums 4-5 stundas.

Līdzi jāņem uzkodas enerģijai un pusdienu pauzītei, dzeramais ūdens. Ģērbieties ērti un atbilstoši laikapstākļiem. Bērniem līdz 12 gadu vecumam ķiveres jālieto obligāti, pārējiem – ieteicams!

Pieteikšanās velobraucienam (līdz 9.05.) un papildus informācija - 29272948 vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Lasīt tālāk: 12. maijā aicinām piedalīties velobraucienā Balvu novadā

Akcija “Atvērtās dienas laukos 2018” 4.-6.maijā

Share

ADL web galvene

 

 

 

 

 

 

 

“Lauku ceļotāja” rīkotās akcijas “Atvērtās dienas laukos” ietvaros, aicinām viesoties Balvos un citviet Ziemeļlatgalē un izmantot īpašos piedāvājumus, baudot lauku vidi un dabu pavasarī!

4. un 5. maijā “Bauda miesai,garam un dvēselei latgaliešu stilā”
Pirts “Elkšņi” un pirtniece Arnita Melberga Balvos

1) Pirts procedūrām atlaide 10%

2) Pašceptas maizes un augu sīrupu degustācija bez maksas

Apmeklējums noteikti iepriekš jāpiesaka! Vietu skaits ierobežots!
Kontaktinformācija: 26361594, Brīvības 2c,Balvi

4. maijā no 11:00 “Pirts svētki kā paradīzē”

Pirts svētki kā paradīzē viesu namā ”Paradīzes”, vienā jostā sienot Latgali un Zemgali. Īpašais lavandas piedāvājums - pirts slotiņas ar lavandu, pirts spilventiņi, pirts skrubīši, ziepes, pēc pirts - lavandas tējas baudīšana ar īpašo balto šokolādi ar lavandu ziediņiem, arī lavandas cepumiņi un dažādi nopērkami pārsteigumi - visi, kas saistīti ar lavandu.

Lasīt tālāk: Akcija “Atvērtās dienas laukos 2018” 4.-6.maijā

Izstāde "Antons Rimovičs: Dievam un Cilvēkam"

Share

03 04 izstade BNMStarptautiskā izstāde no Šauļu "Aušros" muzeja un Rundāles pils muzeja kolekcijām "Antons Rimovičs: Dievam un Cilvēkam" Balvu Novada muzejā. Izstādes atklāšana 3. maijā plkst. 15:00.

Vairāk par garīdznieku, mākslinieku-kokrgriezēju Antonu Rimoviču un viņa devumu Balvu pilsētas attīstībā lasiet https://ej.uz/AntonsRimovics

Veikparka "Wake up Balvi" sezonas atklāšana

Share

wake up balvi 05 05 2018

Baudiet pavasara brīvdienas Balvu novadā!

Share

DSC 1846Aicinām jau laicīgi ieplānot viesošanos pavasara brīvdienās maijā Balvu pusē, kur būs iespēja gan baudīt kultūras notikumus, gan aktīvo atpūtu dažādām gaumēm un interesēm!

3.maijā 15:00 Izstādes „Antons Rimovičs. Dievam un cilvēkam” atklāšana Balvu novada muzejā. Izstāde veltīta Balvu katoļu draudzes priesterim un koktēlniekam, Balvu miestiņa dibinātājam - Antonam Rimovičam

4.maijā 11:00 Svētā mise Balvu Katoļu baznīcā, 12:30 pie Balvu Sakrālās kultūras centra Antona Rimoviča skvēra atklāšanas pasākums

4.-6. maijā Akcijas “Atvērtās dienas laukos 2018” ietvaros īpašie piedāvājumi viesu namā “Paradīzes” Bērzkalnes pagastā, pie pirtnieces Arnitas Melbergas Balvos, biedrībā ”Rūsa vējā” Tilžā (papildus informācija www.turisms.balvi.lv, par akciju - www.celotajs.lv/atvertasdienas )

5. maijā no 12:00 Balvu ezerā veikparkā “Wake up Balvi” sezonas atklāšana. Īpašie piedāvājumi veikotājiem! Papildus informācija - 28380879, facebook.com/wakeupbalvi.

Lasīt tālāk: Baudiet pavasara brīvdienas Balvu novadā!