previous arrow
next arrow
Slider

autofotoorientesanas gulbeneNezini, ko darīt brīvdienās? Izmēģini Lielo Autofotoorientēšanās braucienu! 2.martā ikvienam tiek dota iespēja 7 stundu laikā apceļot Gulbenes-Balvu pusi, apvienojot aktīvu atpūtu ar autofotoorientēšanos. 

Brauciena laikā būs ne tikai jāorientējas pēc kartes un jāfotografējas pie atrastajiem kontrolpunktiem, bet arī jāveic dažādi interesanti un āķīgi organizatoru sagatavotie papilduzdevumi. Šajā dienā savas durvis dalībniekiem vērs arī Gulbenes, Balvu, Rugāju un Lubānas novada mājražotāji, viesu mājas, muzeji un amatnieki.

balvi kac feb marts10.02.   Grupas “BARITONI” koncerts Balvu muiž;a
23.02.  Vidējās paaudzes deju kolektīvam “Nebēda” – 25“TAS TAK’ NAV ZELTS, TĀ NAV PAT BRONZA..” Kubulu Kultūras namā
08.03.   8. marta svētku dienas koncerts Balvu muižā
08.03.   Zibakcija – “PAMANI SIEVIETĒ SKAISTO!” Balvu muižā
09.03.  Bērnu vokālās studijas “Notiņas” 10 darbības gadu svētku koncerts “Nāc ar mani padziedāt!”  Balvu muižā
17.03.   Deju lielkoncerts “Dejas brīnumainā pasaule” Balvu pamatskolas sporta zālē
24.03. Baltinavas amatierteātra izrāde “Apsolītā zeme” Balvu muižā

izbzzl2019Ceturto gadu pēc kārtas Balvu, Viļakas, Kārsavas un Baltinavas novadu tūrisma informācijas centri aicina ikvienu doties baudīt daudzveidīgu kultūras un aktīvās atpūtas piedāvājumu “Izbaudi ziemu Ziemeļlatgalē” 15., 16. un 17.februārī, kas tapis sadarbojoties ar reģiona tūrisma uzņēmējiem, objektu saimniekiem un pasākumu rīkotājiem.

190216 parg Stompaki LTGDabas aizsardzības pārvalde aicina 16. februārī piedalīties pārgājienā “Izbaudi ziemu mitrājā - Stompaku purvā”, kas ir viens no pasākumiem mitrājiem veltītā mēneša ietvaros Latgales reģionā.

Pārgājienā, kura garums plānots ap 5 kilometriem, kopā ar Dabas aizsardzības pārvaldes speciālistu varēs iepazīt purva dabas bagātības ziemā, bet Viļakas novada muzeja speciālisti pastāstīs vēsturiskus faktus par Stompaku purva partizānu mītnēm.