previous arrow
next arrow
Slider

04 05 Balvi4. maijā Latvijas neatkarības atjaunošanas dienā plkst.10:00 Balvu pilsētas estrādē notiks "Muzikālās brokastis" kopā ar grupu "Rumbas kvartets".

Programmā: kopīga saimes galda klāšana (nāciet ar saviem svētku brokastu cienastiem!), sadziedāšanās un sadancošanās, izklaides bērniem.

Pulcēsimiem svētku rītā un svinēsim svētkus pie balti klātiem galdautiem!

17 08Jau ceturto gadu pēc kārtas Balvos norisināsies sieviešu rallijs "Prieka tūre". Pasakums PĀRCELTS uz 17.08.2019.!

Šogad esam parūpējušies par dažādām izmaiņām, lai padarītu Jūsu braucienu vēl aizraujošāku. Tāpēc sekojoiet līdz akutalitātēm Balvu sporta centra facebook lapā, lai ik pa laikam uzzinātu ko jaunu, kas noderēs gan līdz braucienam, gan brauciena laikā!

01 06 muzikas svetki mirklis balvos2019. gada vasara Balvos iesāksies ar vērienīgu pasākumu Mūzikas svētki “Mirklis Balvos”, kur 1. jūnijā koncertā pulcēsies 1500 koru dziedātāji no visas Latvijas, kā arī 400 pūtēju orķestru dalībnieki no Vidzemes un Latgales.

Svētku programmā plkst. 20:30 paredzēts dalībnieku svētku gājiens no Balvu Kultūras un atpūtas centra līdz estrādei, plkst. 21:00 svētku koncerts Balvu pilsētas parka estrādē, pēc tam – balle ar grupu “Sestā jūdze”.

21 04 lieldienas balvos 21. aprīlī  Lieldienu pasākums "Ar saulīti šūpojos" Lāča dārzā Balvos.

No plkst. 13:00 skanīgas un jautras Lieldienas radīs postfolkloras grupa "Dārdi", jauniešu folkloras kopa "Upīte", radošās darbnīcas, spēles un rotaļas, šūpošanās, olu krāsošana un ripināšana, mājdzīvnieku apskate un vizināšanās ar poniju.

lieldienas21. aprīlī

12:00 Lieldienu pasākums "Pa Lieldienu zaķa pēdām" Rubeņu ciema saieta namā

13:00 Lieldienu sarīkojums "Ar saulīti šūpojos" Lāča dārzā Balvos. Skanīgas, jautras Lieldienas radīs: postfolkloras grupa "Dārdi", jauniešu folkloras kopa "Upīte", radošās darbnīcas, spēles un rotaļas, šūpošanās, olu krāsošana un ripināšana, mājdzīvnieki un vizināšanās ar poniju. Ieeja bez maksas. Līdzi ņemiet krāsotu Lieldienu olu!

13:00 Lieldienu koncerts "Uzsmaidi saulei!" Briežuciema tautas namā. Piedalās Baltinavas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi un Briežuciema folkloras kopa "Soldanī". Jautas Lieldienu izdarības - olu ripināšana, rotaļas, olu kaujas, konkurss "Smukākā ola".

14:00 Lieldienu pasākumā koncertēs Viļānu kultūras nama lauku kapela "BUMBURNEICYS" Bērzpils vidusskolas zālē. Lieldienu izdarības: olu ripināšana, olu kaujas. Ieeja- Lieldienu olas