Vides objekts “Gaiss” Balvu pilsētas parkā – pasaulē lielākais vēja zvanu ansamblis

Share

gaiss 3 mazŠī gada 5. augustā Balvu pilsētas parkā tika uzstādīts vides objekts “Gaiss” - viens no pieciem jaunajiem vides objektiem Ziemeļlatgalē, kuri tapuši Balvu, Viļakas, Rugāju, Baltinavas un Kārsavas novadu kopprojekta “Loba doba Zīmeļlatgolā jeb atklāt dabas pētnieku sevī!” ietvaros.

Nupat beigušies vides objekta apkārtnes labiekārtošanas darbi Balvu pilsētas parkā un tagad jaunais objekts ir kļuvis daudz pamanāmāks un skaistāks tieši diennakts tumšajā laikā.

Aicinām doties rudenīgās pastaigās uz gleznaino Balvu muižas parku un klausīties rudens vēju mūzikā, ko rada 324 vēja zvanu stabules, kuras veido simbolisku koku – vides objektu “Gaiss”, kas papildināts ar Latgales novadu ģerboņiem. Vides objekta autors ir arhitekts Didzis Jaunzems.

Lasīt tālāk: Vides objekts “Gaiss” Balvu pilsētas parkā – pasaulē lielākais vēja zvanu ansamblis

Dzīvās mūzikas festivāls "Savējie 2017"

Share

savejie 2017

Balvu Novada muzejā oktobrī - vēstures mēnesis

Share

BNM oktobrisBalvu Novada muzejā oktobrī piedāvā tematiskās muzejpedagoģiskās programmas un izstādes:

“Cik mana Latvija skaista!”
Programma - patriotisko jūtu stiprināšanai, par Latviju un tās dabas skaistumu, kā arī ieskats Latvijas vēsturē un nozīmīgākajos mūsu valsts notikumos. Programmu vada Astra Ločmele – Ambarova. m.t.25613565

“Sapņu un jaunības pilsēta!"
Prezentācija par Balviem no dziļas senatnes līdz pat mūsdienām. Cik sen un kas agrāk ir dzīvojuši tagadējā Balvu pilsētas teritorijā, kā tā pamazām kļuvusi par apdzīvotu vietu un vienu no skaistākajām mazpilsētām Latvijā? Nodarbību vada Astra Ločmele – Ambarova, m.t.25613565

Lasīt tālāk: Balvu Novada muzejā oktobrī - vēstures mēnesis

Pasākumi Balvos oktobrī, novembrī un decembrī

Share

KAC pasakumi2017