Gidu pakalpojumi


Zinaida Logina
, Ziemeļlatgales laikraksta „Vaduguns” žurnāliste.  
T.  29203754 , Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Zinaida uzskata, ka mūsu dzīvei ir tik daudz jēgas, cik kādam varam būt noderīgi. Pati daudz ceļojusi, viņa zina, kas jāpiedāvā mūspuses ciemiņiem- smaids, labs noskaņojums, pozitīvas emocijas un savas dzimtās puses krāšņums no vēstures līdz šodienai. "Nogurāt no garā ceļa? Pavingrosim! Padziedāsim! Un prieks vairosies. Apsolu, Jūs izbaudīsiet vērtīgu atpūtu, uzkrāsiet lieliskas atmiņas un izdzīvosiet skaistus mirkļus."
Ekskursijas latviešu, krievu, latgaliešu valodās.

Dzintars Putniņš
T. 26127886
Dz.Putniņš ir lieliskis stāstnieks, bijušais Balvu pilsētas vadītājs, kokamatnieks, novadpētnieks. Aizraujoši stāsti par Balvu pilsētas un apkārtnes vēsturi un mūslaiku notikumiem.
Ekskursijas latviešu un krievu valodās.

 

Arnita Melberga
T. 26361594 Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
"Ar prieku jūs iepazīstināšu ar savu pilsētu - Balviem. Dosimies kopīgā pastaigā pa Balvu pilsētas centru, apmeklējot gan tūristu populāras vietas, gan vietas, kur smelties enerģiju no dabas."
Ekskursijas latviešu valodā.


Anna Kriviša
T. 27872031, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
"Dosimies iepazīt Bērzpils pagastu - maizes cepšanas un aušanas meistardarbnīcas, Bēržu baznīcas apmeklējums un zivju zupas baudīšana Ičas krastos ar stāstījumu par Ičas apmetni."
Ekskursijas latviešu un latgaliešu valodās.

Aina Rakstiņa
T. 26162391
Vada ekskursijas Tilžas pagastā un Ziemeļlatgalē latviešu un latgaliešu valodās.

 Dagnija Vaickovska
T. 26840337, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
"Ar prieku parādīšu pilsētas viesiem skaistākās vietas Ziemeļlatgales pērlē - Balvos. Stāstījumu par pilsētu varu papildināt ar brīnišķīgām ērģeļu skaņām Balvu ev.lut.baznīcā. Pēc vajadzības varu noorganizēt ekskursijas pa Ziemeļlatgali, Latgali, Latviju." 
Ekskursijas latviešu, angļu un vācu valodās.

Iveta Alpe
T. .27038598,  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
"Radīšu iespēju apskatīt un iepazīt skaistākās vietas Balvos. Piedāvāju interesantu un saistošu ekskursiju pa kultūras, vēstures un sakrālajiem objektiem."
Ekskursijas latviešu, krievu un vācu valodās.