"Starts vasarai" Viļakā

28 05 starts vasarai

Balvu novads ielūdz ikvienu interesentu 28. maijā atklāt vasaru Viļakā pasākumā “Starts vasarai” aktīvās atpūtas vietā “Ezertūre”. Aicinām interesanti un aizraujoši pavadīt dienu, iepazīt daudzveidīgo aktīvās atpūtas piedāvājumu gan uz ūdens, gan sauszemes, ko piedāvā novada aktīvisti un tūrisma uzņēmēji.

 

 “Starts vasarai” Viļakā sāksies plkst. 10.00  ar mājražotāju un amatnieku tirdziņu (aicināti pieteikties vietējie amatnieki un mājražotāji līdz 23. maijam, T.28686600, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.)

Plkst.10.30 Lustīgi svinīgā atklāšana kopā ar Viļakas kultūras nama kolektīvu.

No plkst. 11:00 – 14:30 Ģimeņu un tautas orientēšanās sacensības (reģistrācija no plkst. 10:30). Piedalīties var gan individuāli, gan ģimeņu komandas. 

Pieteikšanās sacensībām līdz 26. maijam 23:59 tiešsaistē  https://ej.uz/Orientesanas_Vilaka_28-05-22 vai klātienē sacensību norises dienā līdz plkst. 10:30, un dalībnieku reģistrācija klātienē sacensību dienā no plkst. 10:00 līdz 11:00 un sākums plkst. 11:00. Apbalvošana plkst. 15:00. dalība bez maksas. Nolikums  https://ej.uz/Orientesanas_nolikums_Vilaka_28-05-22

ezertureVisas dienas garumā no plkst. 10:00 – 16:00 darbosies dažādas radošās darbnīcas, meistarklases, sportiskas aktivitātes. Apmeklētāji varēs iesaistīties Viļakas jauniešu iniciatīvas centra radošajās darbnīcās, uzspēlēt lielformāta spēles, kopā ar “Sajūtu pļavas” iemēģināt prasmes sveču un ziepju pagatavošanā. Meža labuma ciems piedāvās nobaudīt mazu daļiņu no meža un ”Cineplace” parūpēsies par patīkamu noskaņu atpūtas stūrītī. Saimniecība “Vitoliņi” piedāvās izjādes ar poniju, savukārt ūdens prieku cienītājiem būs iespēja vizināties ar plostu, laivām, katamarāniem un Sup dēļiem, kā arī būs iespēja pieteikties Sup ekspedīcijai pa Viļakas ezeru vai izmēģināt vingrošanu uz Sup dēļiem Ingas Bleideres vadībā.  Piedāvājumā būs dažāda veida braucamie-  Ofo velo, elektriskie skrejriteņi  un tandēma velosipēds, ar ko izbraukt kādu lielāko loku pa Viļakas pilsētu. Aktīvākiem pasākuma apmeklētājiem būs lieliska iespēja izkustēties atvērtajā Lāzertaga spēlē, ko piedāvās Do4fun.lv

Visas dienas garumā apmeklētājus ar īpašiem piedāvājumiem un ēdieniem lutinās  izbraukuma kafejnīca 'Škladi burgers', piedāvājot apmeklētājiem nogaršot gan burgerus, gan frī kartupeļus un beļģu vafeles, gan saldējuma kokteiļus un dzērienus.

Aicinām ikvienu, vasaru šogad sagaidīt Viļakā!

Pasākumu atbalsta un piedalās :“Ezertūre”,  “Sajūtu pļavas”, “Laivotprieks” , Ofo velo un E_brauciens , Cineplace , Plosts Viļakā, Sup_in_Balvi, Meža labuma ciems, Do4Fun.lv, Škladi , Saimniecība “Vītoliņi”, Viļakas jauniešu iniciatīvu centrs , Viļakas kultūras nams.

Aktīvās atpūtas pasākumu "Starts vasarai" Organizē Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrs sadarbībā ar “Ezertūre” un Viļakas kultūras namu.

baznicu naktsVilaka 2022Vakarā no plkst. 17.00 savukārt turpinājums Viļakas Vissvētās Jēzus Sirds Romas katoļu baznīcā Baznīcas nakts pasākumā ar Maija dziedājumiem, dievkalpojumu, meistardarbnīcām, ekskursijām, koncertu un Kotiņi sarūpēto cienastu. Organizē Viļakas Jēzus Sirds Romas katoļu baznīcas draudze.