previous arrow
next arrow
Slider

Līgo svētku pasākumi Balvu novadā

Liigo Balvu novadaa 120.jūnijā

11:00 Radošā darbnīca ,,Nāc, iepīsim vasaras savas Jāņu vainagā biezā” Vectilžā. Siera siešana, zāļu tējas vārīšana, vainaga un Jāņuzāles bizes pīšana, ugunsrata darināšana

19:30 Tilžas Kultūras namam 80! Folkloras vakars Tilžas kultūras namā. Piedalās: Etnogrāfiskie ansambļi un folkloras kopas no Tilžas, Vectilžas,Baltinavas, Vīksnas, Lazdukalna, Rogovkas.

21.jūnijā

19:00 Pirmsjāņu ielīgošana, kino vakars, sadziedāšanās un ugunskura iedegšana Vīksnā, pie Tautas nama. 21:00 Līgo dziesmu disko balle ar DJ Ingaru

20:00 Ielīgošana Briežuciemā - brīvdabas uzvedums, dziedāšana un dejošana kopā ar tautas muzikantiem un kapelām. Ugunskurs un saulgriežu rituāli. Aicināti tirgoties mājražotāji!

20:00 Lazdulejas pagasta estrādē īstajā Zāļu dienā Jāņu ielīgošana. Līgu un Jāņu godināšana, tradicionālās Jāņu dienas aktivitātes, jautras dejas, cienāšanās ar alu un sieru, aplīgošanas dziesmu konkurss, Jāņu ugunskura iedegšana. Ierašanās vainagos un ar jāņuzālēm rokās. Ballē spēlē Jānis Ločmelis .

21:00 Vasaras saulgriežu tradīcijas Bērzpilī - kurināsim ugunskuru, sagaidīsim saullēktu, dziedāsim un lustēsimies kopā ar tautas muzikantiem Jāzepu Zarembu un Māri Pužuli. Līdzi ņemiet groziņu - alu un sieru!

 

23. jūnijā

liigo balvi 201920:00 Balvu pilsētas estrādē Līgot aicinās un līgotājus izklaidēs Dailes teātra aktieri Gundars Silakaktiņš un Lauris Dzelzītis. Par jautrām dziesmām Līgo nakts zaļumballē rūpēsies Dainis Skutelis un Dj Mairix.

 

 

21:00 „Līgo vakars Jāņa sētā” piedaloties Rubeņu ciema dramatiskajam kolektīvam Bērzkalnes pagasta estrādē.

22:00 Zaļumballe kopā ar Jāni Ločmeli Bērzkalnes pagasta estrādē

Līgo svētki Balvu novads 2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ligo lazduleja 21 06

 

 

 

 

 

 

Tiekamies Saulgriežo1 Briezuciems

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21.j.unijs

 

 

 

 

 

 

21 06 viiksnaa

 

 

 

 

 

 

bnm liigo