previous arrow
next arrow
Slider

25. maijā aicinām piedalīties velobraucienā Balvu novadā

velo 25 05Aktīvās atpūtas un dabas mīļotājus aicinām piedalīties velobraucienā, kas notiks 25. maijā Balvu novadā un vedīs cauri Kubulu un Balvu pagastiem. Pulcēšanās no 10:30 līdz 11:00 pie Balvu novada tūrisma informācijas centra/Balvu Novada muzeja (Brīvības ielā 46, Balvos).

Maršruta garums būs aptuveni 32 km, kura laikā būs gan atraktīvas izklaides, gan aizraujoši stāsti no velo tūrisma entuziastes, gides Santas Paegles. Maršruta grūtības pakāpe – vidēja, jo pamatā būs jābrauc pa grants seguma un meža ceļiem.

 

Līdzi jāņem uzkodas enerģijai un pusdienu pauzītei, dzeramais ūdens. Plānotais pasākuma ilgums aptuveni 5 stundas. Ģērbieties ērti un atbilstoši laikapstākļiem. Bērniem līdz 12 gadu vecumam ķiveres jālieto obligāti, pārējiem – ieteicams!

Pieteikšanās velobraucienam un papildus informācija - 29272948 vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., kā arī sūtot ziņu Facebook.com Balvu novada tūrisma informācijas centram - @BalvuNovadaTic.

Pasākumā tiks filmēts un fotografēts.

Organizē: Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrs.