previous arrow
next arrow
Slider

Aicinām piedalīties Lauku labumu tirdziņā Balvos 9. martā

Lai atbalstītu vietējos zemniekus, mājražotājus un amatniekus, Ziemeļlatgales Biznesa centrs sadarbībā ar Balvu novada Tūrisma informācijas centru, LATC Biznesa inkubatoru „Ideju viesnīca Balvi”, Balvu Kultūras un atpūtas centru 9.martā rīko jau otro Lauku labumu tirdziņu Balvos. Tirdziņš notiks no pulksten 9.00 līdz 14.00 tirdzniecības centrā „Super Netto”, Brīvības ielā 57. Lauku labumu tirdziņus atbalsta Balvu novada dome.
Aicinām pieteikties pārdot gribētājus, kā arī īpaši gaidīti Balvu novada mājražotāji un zemnieki! Pieteikšanās līdz 7.martam: Ziemeļlatgales Biznesa centrā uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.; Biznesa inkubatorā „Ideju viesnīca Balvi” pa tel. 28686843 vai Tūrisma informācijas centrā pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai tel. 29272948.
Visi laipni aicināt apmeklēt Lauku labumu tirdziņu, kur būs iespēja iegādāties dažādus gardumus, košas un praktiski pielietojamas lietas, ko gatavojuši Balvu novada un citu pilsētu un novadu mājražotāji un amatnieki!