previous arrow
next arrow
Slider

Stand-Up komēdijas izrāde Kubulos

16 02 kubulu kn stand upPēdējo gadu laikā Latvijas kultūras telpā arvien populārāks ir kļuvis tāds skatuves mākslas žanrs kā stand-up comedy. Tulkojot latviešu valodā - “stāvizrāde”.

16. februārī 18:00 Kubulu pagasta Kultūras namā notiks stand-up komiķa Maksima Trivaškeviča soloizrāde „Humors pa latviski”, kuras ietvaros autors pastāstīs savus jaunākos jokus.

 

Žanrs radies 20.gadsimta beigās Lielbritānijā un Amerikas Savienotajās valstīs, un šodien tā komiskā izteiksmes forma, kura ietver gan humoristiskus stāstus un pastāstus, gan jokus un monologus, ir uzrunājusi plašu sabiedrības loku pasaulē un arī pie mums Latvijā.

Maksims Trivaškevičs ir viens no aktīvākajiem stand-up comedy žanra pārstāvjiem un kopējiem Latvijā. Mākslinieks ir gatavs iepriecināt skatītājus gan lielos, gan mazos pasākumos, viņš ir paspējis uzstāties gandrīz visās Latvijas pilsētās, lielākajos Latvijas mūzikas un mākslas festivālos, kā arī saņēmis ovācijas ārzemju auditorijās. Balvu novadā mākslinieks viesosies pirmo reizi.

Autora iepriekšējo soloizrādi „Stand- up izrāde latviešu valodā” apmeklēja vairāk nekā četri tūkstoši skatītāju, gūstot pozitīvu lādiņu ilgam laikam.

Ieejas maksa EUR 2