previous arrow
next arrow
Slider

Dzīvās mūzikas festivāls "Savējie"

savejie 10 1110. novembrī Balvu novada, Kubulu pagasta kultūras namā jau 6. gadu pēc kārtās notiks dzīvās mūzikas festivāls "Savējie". Šajā pasākumā ir dota iespēja piedalīties gan mazāk zināmiem izpildītājiem, gan arī redzēt visai atpazīstamas grupas. Galvenais princips, kas attiecas uz visiem dalībniekiem ir spēlēt "dzīvajā", bez fonogrammu palīdzības. Festivālam nav striktu mūzikas žanru ierobežojumu, bet jebkurā gadījumā no māksliniekiem tiek sagaidīta jaunrade vai savdabīga pazīstamu dziesmu kaverversiju izpilde.

 

Tradicionāli uzstāšanās notiks uz divām skatuvēm. Tas ļauj nodrošināt grupu uzstāšanos gandrīz bez pauzēm, jo tiek realizēts princips- kamēr vieni spēlē, otri jau pieslēdzas un gatavojas savam uzgājienam. Šogad sagaidāma grupu SIMPLE MAN (Rīga), VIETU NAV (Varakļāni), UNKNOWN ARTIST (Upīte, Rīga), ALU CILVĒKI (Balvi, Rīga, Rēzekne) , ARTŪRA JAUNTĒVA un grupas (Rīga), THE EVENING SUN (Rīga, Cēsis,Balvi), muzikālās apvienības "AINIS" (Balvi) uzstāšanās. Festivāla galvenais viesis - grupa DOUBLE FACED EELS. Noslēgumā paredzēts arī JAM SESSION.
Apmeklētāju labsajūtai darbosies kafejnīca, tiks nodrošināta kvalitatīva skaņa un gaisma. Starplaikos sagaidāmi dažādi pārsteigumi. Lielākais no tiem -  viens pasākuma apmeklētājs mājās dosies ar ar HB akustisko ģitāru. 

Katrā gadījumā par "Savējiem" varētu teikt tas ir gan mūzikas, gan enerģijas festivāls, kur pozitīvisms "kūsā" gan uz skatuves, gan zālē. Sākums plkst. 21.00, ieejas maksa Eur 5.00. Uz tikšanos.