previous arrow
next arrow
Slider

Virtuālā tūre pa Bērzpils pagasta dabas vietām Lubāna mitrājā

virtuala ture ZL Berzpils pagČetru Ziemeļlatgales novadu kopprojekta “Iepazīsim, lai nosargātu” ietvaros tapusi virtuāla tūre jeb interaktīva dabas dārgumu krātuve par Balvu, Baltinavas, Rugāju un Kārsavas novadu dabas un tūrisma objektiem. 360 grādu fotogrāfijās un gaisa skatos skatāmas Balvu novada Bērzpils pagasta ievērojamākās kultūrvēstures un dabas vietas, kas atrodas Lubāna mitrāja teritorijā un tiešā tā tuvumā. Virtuālā tūre ir lieliska iespēja iepazīt unikālo teritoriju ar Ičas upi, klānu pļavām un Solas ciemu, atrodoties jebkurā pasaules malā.

 

Interaktīvajā Ziemeļlatgales dabas dārgumu krātuvē, ko veidoja SIA “Girafee visualization group”, aplūkojami dabas objekti kaimiņu novados – Baltinavas novadā esošais Motrīnes ezers, Pededzes lejtece un briežu dārzs “Mežsētas” Rugāju novadā un Numernes dabas parks Kārsavas novadā.

Lai dotos virtuālajā pastaigā, spiediet šeit (krievu valodā – šeit) (angļu valodā – šeit). Lai klātbūtnes efektu padarītu spilgtāku un šo tūri aizraujošāku, tūrisma informācijas centrā pieejamas virtuālās realitātes brilles.

Projektu finansiāli atbalsta Latvijas Vides aizsardzības fonds (LVAF)