previous arrow
next arrow
Slider

Nakts velo orientēšanās sacensības Balvos

velo20.jūlijā Balvu pilsētā un tās apkārtnē notiks veloorientēšanās sacensības “Meklējot gaismu”. Sacensībās var startēt individuāli – sievietes no 14 gadu vecuma un vīrieši no 14 gadu vecumam, kā arī grupās – ģimeņu komandās, kurās jābūt vismaz 3 dalībniekiem, no kuriem

vismaz viens ir bērns līdz 14 gadu vecumam.

 

 

 

 

 

Lai piedalītos sacensībās nepieciešams mobilais telefons, kompass (ieteicams), karte ar atzīmētiem kontrolpunktiem un to leģendām, velosipēds tehniskā kārtībā, ķivere (dalībniekiem līdz 14 gadu vecumam obligāta, bet vecākiem ļoti ieteicama), atstarojoša veste, dzeramais un uzkožamais pēc katra gaumes, kā arī ieteicams paklājiņš vai pleds atpūtai zālājā gan pirms, gan pēc sacensībām.

Nakts orientesanaas FIN

 

Ar sacensību laiku, vietu, aprakstu un papildus informāciju aicinām iepazīties lasot sacensību nolikumu (http://www.balvi.lv/files/kultura/aktualitates_kultura/nolikums-veloorientesanas-meklejot-gaismu.pdf) , kā arī zvanot pa tālruni sacensību organizatoram – Balvu Kultūras un atpūtas centra atbildīgajai personai Antai, tālr. 26470224, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Esiet aktīvi – meklēsim gaismu kopā!