previous arrow
next arrow
Slider

Ziemeļlatgale Retro 12

Retro afisa galaJau 12 gadu, Ziemeļlatgalē norisinās tradicionālais retro tehnikas pasākums ”Ziemeļlatgale Retro”, kas pulcē retro spēkratu entuziastus un kolekcionārus, tehnikas mīļotājus un interesentus, lai piedalītos kopīgā ekspedīcijas braucienā. Pagājušo gadu pasākums pulcējis vairāk nekā simts retro moto un auto mīļus no visas Latvijas. Šogad 3.-5.augustā paplašinām apvāršņus un aicinām uz ekspedīciju Marienhauzena – Marienburga. Kopā pabūsim Viļakas, Balvu un Alūksnes novados - ciemosimies Balvos un Alūksnes pilsētas svētkos! Ekspedīcijā piedzīvosi domubiedru satikšanos, sacensību garu, aktīvu atpūtu un, protams, šoreiz brauciens solās būt ne mazāk aizraujošs.

3.augustā dalībnieki pulcēsies Viļakas novada Susāju pagasta Tepenīcā -  "Cīrulīšos", kur pirmie retro-moto jau ieradīsies no plkst. 17.00, ikviens tiek aicināts apskatīt dalībnieku retro tehniku un apmeklēt KRĀMU TIRDZIŅU - iespēja pieteikties pašam vai atrast sev ko noderīgu. Kā arī 3. augustā Viļakas novada muzejs piedāvā, iespēju bezmaksas, iepazīt Viļakas pilsētu no jauna, doties kopīgā ekskursijā pa Viļakas skaistākajām vietām. Ekskursijas sākums plkst. 16.00 pie Viļakas novada muzeja. (vairāk informācijas vilaka.lv un facebook: @visit.vilaka)

PROGRAMMA

03.08.2018 
No plkst. 17:00 Dalībnieku ierašanās Viļakas novada “Cīrulīšos”. Labāko vietu aizņemšana un iekārtošanās pasākuma nometnē, vakariņas. 
17:00 -21:00 Krāmu tirdziņš 
20:00 Atjautības uzdevumi jeb iesildīšanās galvenajai pasākuma dienai. 

04.08.2018 
9:30 Brīvais pārbrauciens Cīrulīši – Balvi Brīvības iela 46 (Balvu muzejs) 
10:30 – 11:30 Retro motociklu apskate pie Balvu Novada muzeja, balsojums par skaistāko motociklu
11:30 -12:30 Brīvais pārbrauciens Balvi – Alūksne Jāņkalna iela 50 (Stāvlaukums pie bānīša stacijas) 
14:00 Parādes brauciens pa Alūksni, pilsētas svētku ietvaros . Alūksniešu un svētku viesu balsojums par retro moto simpātiju 
15:00 Brīvais starts pārbraucienam ar pārsteigumiem pa maršrutu Alūksne – Beja - Maliena – Mālupe – Liepna -Cīrulīši . 
18:00- 19:00 Dalībnieku finišs Cīrulīšos 
19:00 Vakariņas, pasākuma dalībnieku godināšana!!! 
20:00 Kopīgs tusiņš
05.08.2018
 10:00 Rīta kafija , izbraukšana

Pasākumā piedalās retro motocikli un mopēdi ražoti līdz 1985.gada, Sarkanās Zvaigznes ražojumi bez ierobežojuma, organizatora pieaicināti vai akceptēti var būt arī jaunāki motocikli. Pārbraucienam “Ekspedīcija Marienhauzena – Marienburga ” var veidot komandas līdz 3.ekipāžām komandā. Grupas var veidot iepriekš vai arī vienoties pasākuma dienas rītā pirms brauciena. Kopējais dienas nobraukums 04.08 apmēram 170.km.

Vari vēl paspēt pieteikt dalību! Pieteikt dalību pasākumā  var līdz 23.jūlijam pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., privāti Dzintars Dvinskis vai pa tel. 26446147. 
Tālākie braucēji, iepriekš piesakoties, kā parasti ierodas jau iepriekšējā dienā jeb 3.augustā. Piesakoties e-pastā norāda transportlīdzekļa marku, izlaiduma gadu, vadītāja vārdu uzvārdu, kā arī norādām ir vai nav līdzbraucēji. Ja startējam komandā ,tad komandas nosaukumu. Pēc pieteikuma saņemšanas uz norādīto e-pastu tiks nosūtīti rekvizīti ,kur pārskaitīt dalības maksu.Dalības maksa pasākumā ar pārskaitījumu līdz 23.jūlijam 15 Eur ; uz vietas pasākuma dienā 20 Eur; līdzbraucējam 15 Eur.Transportlīdzekļus varēs droši izvietot Senlietu kolekcijas "Cīrulīši" teritorijā. Nakšņošana "Cīrulīšos", ir atsevišķas guļvietas un pieejamas telšu vietas un telpās būs pieejamas guļvietas arī zem jumta, savos guļammaisos.