previous arrow
next arrow
Slider

Mūzika saulrietam Balvos

18 08 muzika saulrietamŠoreiz Latvijas simtgades gadā "Mūzika saulrietam” 18.augustā Balvos izskanēs divu dažādu mūzikas stilu izpildījumā -folkloras un džeza.


Folkloras kopa "Egle" par savu oficiālo dzimšanas dienu uzskata 2008. gada 11. augustu. Nu jau desmit gadus ar lepnumu nes kopas vārdu. "Egle ir mūsu cilts zīme, kas parāda mūžīgi zaļojošu tautu, ir simbols mūžīgajai dzīvei. Tā ir aizvēja, gādības un aizsardzības zīme". Arī Medņevas dziedātāju repertuārā ir dziesma "Egle"
Folkloras kopai tuvas ir senās un unikālās Ziemeļlatgales tautasdziesmas. „Egles” dalībnieki vēlas tās saglabāt un nodot tālāk saviem bērniem un mazbērniem.Vadītāja ināra Sokirka Egle šogad pieskandināja arī Latviju

Džeza un pasaules mūzika dažādās apdarēs izpildīs domubiedri mūzikā un labi draugi, kas studē kopā Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolas džeza nodaļā. Šajā karstajā vasarā .trio apvienība-Nepenthe trio 
veldzēs jūsu sirdis ar saviem priekšnesumiem. Izpildīs jazz, soul, pop mūzikas skaņdarbus savās aranžijās. Arvils Rihards Bernāts- balss, ģitāra Kristers Dornis- bass, bekvokāls ;Dāvids Dāvis Eglītis- bungas.

BŪSIET MĪĻI GAIDĪTI! 

Pasākumu finansiālais atbalsts: Valsts kultūrkapitāla fonds,