previous arrow
next arrow
Slider

Balvu pilsētas svētki - balveniešu salidojums

Aicinājums balveniešiem, kuri Balvus sauc par dzimto pilsētu, kuri ilgus gadus te ir dzīvojuši, strādājuši, kuri saka ,,Es esmu balvenietis!,,
       Balvi – Ziemeļlatgales centrs – attīstās, plaukst un zied! Tā sakām mēs, kuri šodien dzīvojam Balvos. Balvenieši prot nopietni strādāt un vērienīgi atpūsties.
 Ik vasaru trešās jūlija nedēļas nogalē Balvu klusumu un mieru satricina žilbinoši pilsētas svētki!
       Šī gada Balvu pilsētas svētku moto ir ,,Muižas Lācis kopā sauc!” un tie notiks 19. un 20. jūlijā. Nepārprotami, tas būs balveniešu SALIDOJUMS.
       Aicinām ikvienu, kas lasa šo ziņu, nododiet to saviem radiem, draugiem, kaimiņiem, paziņām, kolēģiem, kuri šodien nedzīvo Balvos, bet citviet Latvijā vai ārzemēs.
       Gaidām lielās cerībās, ka cilvēki atsauksies un atbrauks. Lai būtu paliekošs pierādījums, ka Jūs bijāt šajā salidojumā, tad lūdzam līdzi atvest fotogrāfiju A4 formātā, kurā esat Jūs ainavā no vietas, kur šobrīd dzīvojat.To var sūtīt arī elektroniski uz e pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Iecere - izveidot svētkos bilžu galeriju. Protams, tas nav nekāds nosacījums, lielākā vēlēšanās „Lūdzu atbrauciet!”. Vokālistus, mūziķus aicinām pieteikties koncertam „Balvu trellis”!
Ja mēs pratām Jūs uzrunāt vai ieinteresēt, un Jums ir jautājumi, tad rakstiet uz e pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvaniet 26367693-Anita. Paldies!

Ieskats svētku norisēs:
       19. jūlijs no plkst.21.00 muižas Lācis ikvienu gaidīs izgaismotā Lāča dārzā nakts pastaigā, kur varēs baudīt āra kafejnīcas romantiku un sadziedāties kopkorī karaokes stilā.
       20. jūlijs sākas ar ļaužu modināšanu un aicināšanu uz Lāča dārzu: 
amatnieku tirgus lustes, lāča figūru izstāde, svētku atklāšana , ,,pārsteiguma lietus,, laimīgā un veiksmīgā balvenieša noteikšana, koncerts ,,Balvu trellis,, , stiprās Lāča viras garšošana, brauciens-parāde uzmanību piesaistošā transporta līdzeklī ,,Balvi rullē!,, priekšnesumi ar Rīgas ielu vingrotājiem, ērmriteņu apvienību ,,Apokalipses jātnieki,, ūdens karnevāls un vēl daudzas citas aizraujošas, interesantas, citādākas atrakcijas, spēles, izklaides.
Svētku izskaņā pilsētas estrādē viesmākslinieku koncerts, ļaužu apbalvošana un zaļumballe.
     Svētku gaidīšanas prieks-GATAVOŠANĀS. Aicinām piedalīties lāča figūru izveidē, izrotātu, uzmanību piesaistošā, transporta līdzekļu parādē ,,Balvi rullē!,, pašdarinātu peldlīdzekļu izbraucienā Balvu ezerā, balveniešu maratonā, fotoorientēšanās sacensībās...
       Pasākuma organizatoru iecere ir radīt jaudīgu un neatkārtojamu svētku gaisotni, dodot pozitīvas enerģijas lādiņu visiem, kuri apmeklēs šos svētkus.
      To visu nevar un arī nevajag iepriekš izstāstīt! Tas ir jāpiedzīvo pašiem!


Laipni lūgti Balvu pilsētas svētkos- balveniešu salidojumā 19., 20. jūlijā!


Balvu Kultūras un atpūtas centrs
Brīvības iela 61, Balvi
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , 26367693
www.balvi.lv